İhracatın Yıldızı Ödülü ALTINBAŞ’ın
altinbas
İMMİB, 2007 yılından bu yana Türkiye’nin en çok ihracat gerçekleştiren ihracatçı birlikleri olmasında paya sahip üye firmaların düzenlediği ödül töreni ile onurlandırıyor.

İMMİB bünyesinde bulunan altı ihracatçı birliği, 2012 yılında yaklaşık 22 bin üyesi ile gerçekleştirdiği 41 milyar dolar ihracat ile Türkiye’nin en fazla ihracat gerçekleştiren birliği oldu.
İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın da katılımıyla düzenlenen “İhracat Yıldızları Ödül Töreni” İstanbul’da yapıldı. Sektörün lider markası Altınbaş, “altından mamul mücevherci ve kuyumcu eşyası” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

14 Mart Perşembe günü Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın katılımı ile Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde, “altından mamul mücevherci ve kuyumcu eşyası” kategorisinde birincilik ödülü Altınbaş Mücevherat’a verildi.

Ödülü alan Altınbaş Mücevherat Grup Başkanı Atilla Keskin, Türk ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyduklarını söyledi. 2023 yılında 1000 mağaza hedefine ulaşacaklarına inançlarının tam olduğunu belirten Atilla Keskin, “Altınbaş olarak coğrafi genişleme ve büyüme politikamızı sürdürürken; Avrupa, Ortadoğu, Asya, Afrika ihracatı arttıracağımız kıtalar” diye konuştu.


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.