İdil Baby Bayilik Şartları
idil1984 yılında tekstil sektörüne atılan ve ilk 15 yılda yerli ve yabancı markalar için üretim gerçekleştirmişlerdir. Bu süreçte edindikleri tecrübe ve sektörel bilgileri doğrultusunda, 1998 yılında kendi markası olan idilbaby’yi yarattılar. Artık sadece kendi markası için; yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimi, modern üretim ve satış tesisleri ve dünyaya ihraç ettiği üstün kalitesiyle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyorlar.

0-4 yaş grubu bebek giyiminde, annelerin güvenle giydirecekleri, bebeklerin sağlıkla büyüyecekleri kıyafetler üretiyor. Bebeklerin dış görünüşüne önem veren anneler için özenle hazırlanan kıyafetlerin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan ve hepsi anti-alerjik özelliğe sahip aksesuarlardan üretiliyor.

İDİL BABY mağaza bayiliğinin hitap ettiği yaş grubu 0-4 yaş kıyafetleri. İdil baby&Mamino mağazalarında yeni doğan bebekten dört yasına kadar çocukların ihtiyaçlarına yönelik kıyafet ve aksesuarlar satılıyor. Ayrıca organik ürün grubu da var. İdil baby’in 19 mağazası bulunuyor. Bunların altısı franchising sistemiyle açılmış. Şirket bu yıl altı mağaza daha açacak. Bayilik yatırım şartları yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde açıklanıyor.

İdil Baby Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 392 99 77
Web: idilbaby.com
E-posta: sanaldestek@idilbaby.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.