Hummel Franchise Veriyor
hummel-franchiseHummel Franchise, Almanya’da kurulan, Danimarkalı Thornico şirketi tarafından satın alınan bir marka. Şirket, başta futbol ve hentbol olmak üzere takım sporlarına yönelik ürünler üretiyor. Hummel’in ürün yelpazesi hayli geniş. Kadın erkek ve çocuk dış giyim ürünlerinin yanı sıra spor ayakkabıları ve çantaları var. Bu ürünler halen 40 ülkedeki 400 mağazanın yanı sıra 2 bin 500 civarındaki noktada satışa sunuluyor.

Hummel, 2010 yılında Türkiye pazarına girdi. Şu anda 43 mağazası ve 135 satış noktası bulunuyor. Şirket, franchise da veriyor. Franchise başvurusunda bulunmak isteyenlerin info@hummel.com.tr adresine mail atmaları yeterli. Peki franchise koşulları ne? Şirketten yapılan açıklamaya göre franchise verilecek kişilerden teminat mektubunun yanı sıra markanın kalite standartlarına ve ana marketing stratejilerine uygun hareket etmeleri isteniyor. Markanın şu anda Marmara ve Karadeniz Bölgeleri’nde ağırlıklı olarak mağazalarımız var. Bundan sonrası için iç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Doğu Bölgeleri’ne ağırlık verilmesi planlanıyor.


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.