HOTSTOP FRANCHISE VERMEYE BAŞLIYOR…
HOTSTOP-SON-SLICE_03“Keyifli Mola” sloganı ile şehir hayatımızın hızla bir parçası olmaya devam eden HOTSTOP, sıcak içecek kültürünün evrensel simgesi olan “Kupa” formundaki özgün tasarımı, sahip olduğu teknolojileri, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile seçkin mola yerlerine dönüşüyor.

HOTSTOP’ları onlarca katında yüzlerce çalışana ev sahipliği yapan bir plazanın önünde, bir üniversitenin kampüsünde, bir AVM’nin giriş kapısının yanında, bazen de bir üniversite hastanesinin bahçesinde görebileceksiniz. Önümüzdeki günlerde HOTSTOP® lar ile Caddebostan’da, İstiklal Caddesi’nde, Anadolu’da güzel bir park’ta da karşılaşırsanız hiç şaşırmayın…
İçindeki teknoloji ve donanımlarla alışık olduğunuz uluslararası bir kahve zincirinden alabileceğiniz her şeyi size sunabilen ergonomi ile donatılmış sıra dışı bir inovasyon ürünü. Bu eşsiz mühendislik HOTSTOP markası ile uluslararası ürün-hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla şehir hayatı ile buluşuyor.
kiosk

HOTSTOP FRANCHISE MODELİ

Dünyanın ilk Mobil Kafe Zinciri HOTSTOP, geçtiğimiz bir yıl içinde Türkiye’de 10 ilde 20 şubeye ulaştı. İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere hızla yayılmaya devam ediyor.

Mobil Kafe Konsepti, Mart 2011’den bu tarafa HOTSTOP LOUNGE markasıyla iç mekanlara da girmeye başladı. Özgün ve farkı yaratan konsepti, uygun fiyatlara sunduğu kaliteli lezzetleriyle metropollerin keyifli mola yerleri olmaya devam ediyor.

Özel koşullarda demlenen ve müşterine her zaman taze olarak sunulan nefis siyah çayları, %100 Arabica çekirdekleriyle hazırlanan kahve çeşitleri, leziz tatlı ve sandviç ürünleriyle HOTSTOP’lar her geçen gün çok daha fazla yaşamın bir parçası oluyor.

Temel altyapı yatırımlarını tamamlayan ve Türkiye’nin birçok iline girmeyi hedefleyen HOTSTOP, bu karlı ve keyifli yatırımın bir parçası olmak isteyen genç girişimcilere özel fırsatlar sunuyor:

HOTSTOP, “Mobil Kafe” ve “HOTSTOP LOUNGE” kategorisinde Franchise verecektir. Her iki modelde de HOTSTOP kurumsal normlarında şubeler hazırlanacak, hizmete açılacak ve bölge müdürlüklerine bağlı olarak faaliyet göstereceklerdir.

HOTSTOP MOBİL KAFE FRANCHISE SİSTEMİ :

HOTSTOP Markasının çıkış kaynağı özgün kupa formundaki “Mobil Kafe” Kategorisidir. HOTSTOP Mobil Kafesi, tanımlanan esaslar çerçevesinde HOTSTOP Genel Müdürlüğünün güvencesinde şubenin açılacağı bölgede tüm ekipmanlarıyla birlikte anahtar teslim olarak kurulmakta ve işletmeye alınmaktadır. Bu süreçte Franchise Alan’a her türlü teknik destek sağlanmakta, Franchise Alan’ın kendisi başta olmak çalışacak baristaların seçiminden önceden işe alınarak yetiştirilmesine kadar destek verilmektedir. İşletme ve hizmet kalitesi eğitimleri verilmekte, açılışa müteakip şef barista ile sistemin sağlıklı bir şekilde çalıştırılması konusunda bir hafta süreli yerinde yönetim katkısı sağlanmaktadır. Açılış öncesinde ise uygun yerin seçimi, konseptin ilgili makamlara doğru olarak anlatılması vb. konularda danışmanlık desteği vermektedir.

Franchise Sistemi ve işleyişi konusunda ayrıntılı bilgilere info@hotstop.com.tr mesaj atarak, aşağıdaki talep formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz. HOTSTOP Mobil Kafeleri ve mevcut lokasyonlarımız konusundaki güncel bilgilere ise her zaman www.hotstop.com.tr den ulaşabilirsiniz.

HOTSTOP LOUNGE FRANCHISE SİSTEMİ :

HOTSTOP, LOUNGE konsepti ile iç mekanların elit mola yerleri olmaya başlıyor. HOTSTOP kurumsal kimliğine uygun olarak geliştirilen LOUNGE Konsepti metropoldeki seçkin mekanlarda kendini göstermeye hazırlıyor.

Eğer;

* “Uluslararası marka” ciddiyeti ve kurumsal kimliğiyle yol alan bir konseptin parçası olmak istiyorsanız,

* Hayalinizdeki kafeyi kurmak ve işletmek istiyorsanız,

* Bulunduğunuz şehirde iyi bir yerdeki mevcut mağazanızı yenilikçi bir kafe projesi ile değiştirmek istiyorsanız,

* Yiyecek&İçecek sektörüne güven veren bir danışman şirketin rehberliğinde geçebileceğinize inanıyorsanız,

* HOTSTOP’un yarattığı LOUNGE Konsepti sizi heyecanlandırıyorsa,

Aşağıdaki Franchise talep formunu doldurarak veya durumunuzu anlatan detaylı bir maili info@hotstop.com.tr ye atarak talebinizi bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceklerdir.

OTSTOP MASTER FRANCHISE SİSTEMİ :
[Master Franschise]

HOTSTOP, Anadolu’nun birçok noktasını gerçek HOTSTOP kalitesi ve lezzetleriyle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Bir yıl içinde 10 şehirde şubeler açan HOTSTOP önümüzdeki 3 yıl içinde 81 ilde şubeler açmaya hazırlanıyor.

Bulunduğunuz şehirde HOTSTOP markasının öncüğünü yapmak, yatırımlarını yönlendirmek, bir taraftan kendi şubelerinizi yönetirken diğer taraftan size bağlı franchisee’leri yönetme fikri size ilginç geliyorsa Franchise talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Telefon: 0216 456 98 78
www.hotstop.com.tr

 


admin hakkında 1305 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.