Hotiç Ayakkabı Bayilik Bilgileri
hoticAdini kaliteyle ozdeslestiren firma zarif ve modern cizlgileri ilede musterilerine  kalite sunuyor.Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.

YAYA by Hotiç, dinamik tasarımlarıyla daha rahat yürümek, yürürken rahatlığa şıklığı da katmak için tasarlandı. Yaya geniş koleksiyonu ile tüm yaşam stillerine renk katıyor.

Hotiç Hakkında
1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan HOTİÇ, Türkiye’nin sektöründeki en güçlü markalarından biridir.

1956 yılında Kadiköy Altıyolda iki mağaza ile perakende sektörüne giren HOTİÇ, 1980’li yıllarda Caddebostan, Nişantaşı ve Osmanbey mağazalarını açarak perakende zinciri olma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

Bugün, yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 85 mağazası bulunan HOTİÇ’in ayakkabı ve aksesuarları 650 kişiden oluşan bir ekibin emek ve yaratıcılığı ile sizlere sunulmaktadır.
Hotiç Ayakkabı Bayilik

Hotiç Ayakkabı Bayilik bilgileri

Hotiç Ayakkabı San. ve Tic.A.Ş
Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No:3 34406 Turin İş Merkezi
Kağıthane / İstanbul
T: +90(212)294 59 00 (PBX) F+90(212)294 71 21
info@hotic.com.tr


admin hakkında 1295 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*