Honda Motosiklet Bayilik Şartları
İçerikHonda Türkiye A.Ş. olarak vizyonumuz maksimum otomobil üretim kapasitesine ulaşmanın yanı sıra Türkiye, Avrupa ve komşu ülkelere otomobil ve satış sonrası hizmetleri sağlayarak Avrupa’nın iki Honda otomobil üretim ve dağıtım merkezinden biri olmak ve Türkiye’de kurduğumuz başarılı otomobil ve motosiklet satış ve pazarlama ağımızı geliştirerek devam ettirmektir. Kurucumuz Soichiro Honda gibi, biz de hayal kurmaktan vazgeçmiyoruz.
Honda Gebze fabrikası toplam olarak 369.580 m2 alan üzerine kurulmuştur. 2007 yılı içinde üretim kapasite arttırma çalışmalarına başlayan fabrikanın üretim tesisleri ve ofisleri içeren kapalı alanlar toplamı 77.283 m2’ye ulaşmıştır. Araç sevkiyat sahası, motosiklet eğitim alanı ve yolların oluşturduğu açık

Honda Motosiklet Bayilik Başvurusu
Honda Türkiye Motosiklet Satışı Bayiliğine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurularınız için lütfen formu olabildiğince eksiksiz doldurunuz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede değerlendirilip geridönüş yapılacaktır. Honda Motosiklet bayilik başvurusu yapmak için bu bayilik başvuru formu linkine tıklayınız.

Honda Motosiklet Bayilik İletişim Bilgileri
Honda Türkiye A.Ş. Şekerpınar Mah. Yanyol Sok. No.1 Çayırova / Kocaeli
Tel : 0262 648 86 86 0262 648 87 00 (pbx)
Faks : 0262 658 84 22


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.