Hitit Eğitim Kurumları Bayilik Veriyor
hitit
Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 28 yıl önce Hitit Dersanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında bir STK kuruluşu olarak, Bilgisayar Kursu adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Yabancı Dil,Muhasebe ve Resim Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Çema Grup tarafından satın alınmış, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Kuruculuğunu Volkan ÇELİK ‘in yaptığı kurum yeni vizyonuyla beraber, eğitim ve öğretim sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir. Bir çok kurum ve kuruluşla ortaklaşa çalışmalar yürüten Hitit Eğitim Kurumları, bir çok dalda sertifikasyon programına sahip bir kuruluştur. Uluslararası sertifika programlarına sahip kurum bu konumda Ankara’da tektir.
Hitit Eğitim Kurumları, son dönemlerde yaptığı ataklarla sektöründe en iyi ve en çok öğrencisi olan kurumdur. Yaptığı çalışmaların taklit edilmesinden, ne kadar çok başarılı olduğu kanıtlanan Hitit Eğitim Kurumları’nın hiç bir benzer isimde şubesi yoktur. Kalitesinden ödün vermeden eğitim hayatına devam eden kuruluş, sizlerinde de destekleriyle her zaman en iyisi olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği alanlar: Bilgisayar Kursları, Yabancı Dil Kursları, Resim Kursları, Muhasebe Kursları, Sürücü Kursları
Bayilik Şartları : Farklı markalarda kendi bünyesinde şubeleri ile çalışan Hitit Eğitim Kurumları 2013 yılı itibariyle dışarıya da bayilik verme kararı almıştır. İlk etapta İstanbul,İzmir,Adana,Kayseri,Trabzon,Antalya,Bursa illerini hedefleyen kurum diğer illerde ki teklifleri de değerlendirmeye alacaktır.

Hitit Eğitim Kurumları Adres
İlgili Kişi : Volkan ÇELİK – Kurucu
Telefon Numarası (312) 2305999
E-posta vcelik@hititegitim.com
Web Sitesi : www.hititegitim.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.