Herbalife İş Fırsatı Evden Çalışarak Ek Gelir
herbalifeNasıl Distribütör Olunur?
Herbalife, ürünlerini bir ağ pazarlama planı kullanarak Doğrudan Satış yöntemi ile dağıtmaktadır. Bağımsız Distribütörler, ürünleri yeniden satmak üzere Herbalife’dan satın alırlar. Herbalife’ın iş modeli, insanların birbirlerine yardımcı olmasına dayanır. Herbalife Distribütörleri İç Beslenme ve Dış Beslenme ürünlerini gerçekten bu ürünlere ihtiyacı olan insanlara satarak, bir yandan o kişilerin hayatlarının değişmesini, bir yandan da kendi işlerinin iyileşmesini sağlarlar.

Herbalife İş Fırsatı Evden Çalışarak Ek GelirBir Herbalife Distribütörü olmak ise çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Herbalife Distribütöründen Uluslararası İş Paketi satın almak. Alacağınız iş paketinde size yardımcı olacak malzemeler ve bir distribütörlük başvuru formu bulunur. Başvuruyu doldurup, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan dağıtım merkezimize getirebilir, ya da posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında distribütörlüğünüz geçerli hale gelir. Böylece bir Herbalife Distribütörünün tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra para kazanmaya başlarsınız!

Tüm görüş ve sorularınız için arayabileceğiniz numaralar;

Herbalife Türkiye Distribütör Servisleri Tel: 216 542 75 80
Herbalife Türkiye Distribütör Servisleri Faks: 216 330 25 87


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.