Helen Doron Anaokulu Franchising Veriyor
helen-doron
Milli Eğitim Bakanlığı’nın da anaokulundan başlayarak, tüm örgün eğitime yaydığı İngilizce eğitim dersleri, artık Türkiye’de topyekûn bir dil hareketinin başladığının göstergesi. Zira yeni teşvik paketinde de eğitime yatırım yapan yatırımcılara vergi muafiyeti söz konusu. Kısacası artık eğitimin önemi giderek artarken, bu olgu bir yandan da girişimciler için yeni bir yatırım alanı yaratıyor.

Çocukların henüz küçük yaşlardayken yabancı dili daha iyi öğrendikleri bir gerçek, işte bu metodu tüm dünya genelinde uygulayan Helen Doron metodu, bir dil bilimci olan Helen Doron tarafından 1985te geliştirildi ve tüm dünyada early English (erken yaşta İngilizce) öğretiminin öncüsü oldu. Bugün, Helen Doron Early English 3 aylık bebekten 18 yaşındaki gençlere kadar değişik kurslar sunuyor. Milyonlarca çocuk bu metod ile İngilizce öğrenmiş. Helen Doron metodu, oyunlar, hikayeler, çalışma kitapları, flash kartlar, hikaye kartları, original şarkılar vasıtasıyla İngilizce öğrenmeyi yönlendiriyor. Helen Doron ile master franchise anlaşması yaparak bu metodu Türkiye’ye getiren EFINST Dil Okulları’nın Kurucusu Bora Gündüzyeli, şimdi de Helen Doron’un anaokulu konseptini Türkiye’ye getirerek, franchising yoluyla Türkiye genelinde 200 anaokulu açmayı hedefliyor. Posta


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.