Hediye Sektöründe Bir İlki Başlatan MİNİMATE’den Bayilik Fırsatı
Minimate LogoHediye sektöründe hiç görülmemiş ve sınırları zorlayan bir ürün.Kişiye özel hediye kategorisinde Türkiye’de bir ilki başlatıyoruz. Yıllardır süregelen rutinden kurtulup artık sevdiklerinize çok daha eğlenceli ve sevimli peluşlar hediye edebilirsiniz.Her yaştan insan için ideal ve eğlenceli bir hediyelik olan ürünümüzün Türkiye’de ilk olması bir yana artık monotonlaşan ve aynılaşan dünyada kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmenin bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

Peki nedir bu kişiye özel 3D yüzlü peluşlar?

Müşterinin resmini sanal ortamdan alıyor ve ya hemen o anda resmini çekiyoruz. Yazıcıdan resmini çıkartıp koruyucu filmimizi koyarak resmi sudan ve zararlı etkenlerden korumuş oluyoruz ardından özel makinemiz ile resme ısı vererek şekillendiriyoruz ve resim aynı bir yüz maskesi gibi şekil alarak kabartılmış oluyor. Yani resmin burun ve alın bölgeleri kabarıyor, sertleşiyor ve bir maskeye dönüyor. Bu masleyi alarak 100 e yakın farklı boylardaki ve farklı kategorilerdeki modellerimizden müşteri hangisini seçti ise onun yüzüne monte ediyoruz. Bu işlem yaklaşık 4-5 dakika sürüyor.

Özellikle alışveriş merkezlerinde yada kalabalık ve turistik yerlerde satılması için ideal bir üründür.

Minimatee

 

Ayrıca bulunduğunuz şehirdeki fotoğrafçılar ve o tarz baskı yapan yerlerle anlaşarak ürünü komisyonlu olarak onlarada satarak satış kanallarınızı geliştirebilirsiniz.

 

Peluş Modellerimiz

Birbirinden farklı ürünlerimiz mevcut olup 100 çeşit modelden ve 13 farklı boydan oluşan peluş dünyamızda herkese uygun bir oyuncağımız vardır. Seçeneklerimiz arasında kalemlikler, anahtarlıklar, araba süsleri, ses kaydı yapabilen peluşlar 

 

Bayilik gereklilikleri nelerdir?

Minimate henüz yeni bir marka olup tüm Türkiye’ye bir an önce yayılma amacı güden bir markadır. Bu yüzden bayilik isim hakkı ücretini kaldırarak yayılma hızımızı arttırıyoruz.

Size bayi verebilmemiz için olduğunuz bölgede başka bir Minimate bayisi olmaması gerekmektedir. Bunu yapmamızın amacı olası bir rakipleşme ve satışların bölünmesidir.

 

Kar oranı?

Karresi3 oranı oldukça uygundur. Oran %100 ile başlar ve oyuncakların boyları arttıkça bu oran %200 lere kadar varır. Yani bire birden daha fazla bir kar oranına sahip olursunuz.

 

Yatırım Bilgileri

Bu işe başlayabilmek için çok büyük paralara ihtiyacınız yoktur.  Gerekli malzemeler ile birlkite satışa başlayabilmeniz için yaklaşık minimum gerekli miktar 3-4 bin liradır.

 

Sitemizden ürünlerimizi ve resimlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

afiş

Web Sitemiz:  www.minimate.com.tr

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

İlgili kişi: Metin Bennun

Mail Adresi: metin.bennun@ozu.edu.tr

Telefon: (536) 566 46 37

:

Ofisimizin Adresi: Güneştepe mahallesi Bağlar Cad. Güngören İstanbul

 


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.