Hat Döner Franchising Şartları
imagesHatay’ın meşhur yöresel odun ateşinde pişen lavaş’ı ile buluşturmuş ve yine meşhur Hatay Usulü sosu ile zenginleştirerek döner’in lezzetine lezzet katmıştır.

HAT DÖNER Franchising / Bayilik bilgileri,

Hatay’ımızın engin lezzetini bütün Ülkemize takdim etme idealiyle yola çıkmış olan markamız, yerinde pişirilen tamamen katkısız köy lavaşıyla, sırrı sadece bizde saklı olan özel sosunu geleneksel Türk döneriyle harmanlayarak milletimizin beğenisine sunmaktadır.

Bizimle gönül birliği yapmak arzusunda olan yatırımcı adaylarımıza maksimum kar edebilmesi için gerekli tüm alt yapı ve bilgi birikimimizi paylaşmaktayız.

Hat döner; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Hat Döner uzmanları tarafından incelenir, gerekli tüm fizibilite çalışmaları 10 ayrı kritere göre titizlikle değerlendirilir. Bu aşamadan sonra karşılıklı nihai kararın verilmesi ile birlikte iç mimarımız tarafından seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Hat Döner yönetimi, iş yeri konsepti ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir.

Mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitim konusunda uzman eğitmenleri tarafından verilmekte olup hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetimsel ve operasyonel becerileri arttırmaya yönelik eğitimler de önemli yer kaplamaktadır.

Asla taviz veremeyeceğimiz 3 temel prensibimiz vardır. Bunlar, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan güler yüzlü uzman kadro, maksimum hijyen ve tarifsiz standart damak tadı gelmektedir. Yapacağımız tüm işbirliklerinde bu üç ana unsurun oluşturulmasını sağlamak bizlerin ve bayilerimizin temel görevidir.
Bu bağlamda standart hizmet kalitesini kalıcı kılabilmek için deneyimli operasyon ekibimiz, işletmecilerimize, gerek mağaza açılış öncesi, gerekse açılış sonrası düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Samimi bir desteğin ve birlikteliğin gücü ile..

Hat Döner…

Mağaza Açılışında Ana Kriterler:

İnsan sirkülasyonu
Komşu esnaf muhteviyatı tahmini cirosu
Sosyoekonomik seviye
Kültürel yapı
Görünürlük
Kolay erişim
Hijyenik yapı

HAT DÖNER Franchising / Bayilik bilgileri,

Hat döner; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Hat Döner uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Hat Döner yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir.

Franchise Verme Koşulları
Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve HAT DÖNER markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Restoranın yer seçimi HAT DÖNER tarafından yapılmaktadır. Şayet kişi kendine ait bir emlakte restoran sahibi olmak istiyor ise yerin uygunluğu HAT DÖNER tarafından değerlendirilmektedir.Uygun olan emlak HAT DÖNER tarafından kiralanır ve mimari projeleri HAT DÖNER tarafından hazırlanır. Tüm inşaat, dekorasyon, tesisat, donanım ve mekanik işleri HAT DÖNER standartlarına uygun olarak yetkili mimar ve mühendislerimiz nezaretinde gerçekleştirilir. Seçilen işletmeci adayı HAT DÖNER tarafından verilen bir eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi bir başka kişi aracılığı ile de işletmeyi yürütebilir.Önümüzdeki 5 yıl içerisinde restoran sayısını artırmayı hedefleyen HAT DÖNER, gerçek HATAY DÖNER’i yenmek istendiğinde akıllarına gelen ilk marka olma yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Neden Franchising?

• Profesyoneller tarafından yapılacak uygun lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmaları,

• Sürekli destek ve Hat Döner eğitimi,

• Şubenin profesyonel mimarlarca anahtar teslimi hazırlanması, lojistik, satın alma ve operasyon konularında eğitim,

• Bölge koruması ve en yakın bölgeye yeni şube açma hakkının ilk olarak komşu bölgelerdeki yatırımcılara verilmesi,

• Sektörde yetişmiş, Hat Döneri tanıyan, iş etiği ispatlanmış, profesyonel ve kar odaklı yönetici kadrosunun temini. Bu şekilde şubelerin en yüksek karlılığa ulaşma garantisi.

• Merkezi üretim ile düşük personel maliyeti ve standart kalite ve lezzet,

• Merkezden günlük tedarik ile düşük stok maliyeti ve taptaze ürün garantisi,

• Minimum operasyon alanı, maksimum satış alanı ile müşterinin kar oranı yüksek ürünlere kolay erişimini sağlayan, küçük alanlarda bile ferah ve karlılığı yüksek şube konsepti,

• Verimliliği yüksek, işinde uzman, az sayıda ve etkin personel ile düşük personel maliyeti,

• Reçeteli günlük ürün tedarik sisteminin kasaya bağlanmasıyla merkezi stok ve gelir gider takibi. Uzaktan izlenebilir kamera sistemi ile işin başında olma zorunluluğunun ortadan kalkması.


Franchise olma süreci

Franchise adayının başvuru formunu doldurarak bize ulaştırmasından sonra tanışma ve genel Hat Döner Franchising sistemi hakkında fikir alışverişleri yapılır.

Karşılıklı mutabık kalındıktan sonra ön protokol imzalanır ve fizibilite çalışmaları ile paralel (Hazır dükkânı olmayanlar için) lokasyon seçimi gerçekleştirilir.

Mekân belirlendikten sonra alan projelendirilerek konsepte uygun dükkân uygulama dekorasyonu başlatılır. Dekorasyon çalışmaları paralelinde personel seçimi yapılarak kadro oluşturulur ve açılış yapılana olan süreçte kadro bir başka şubede eğitilir.

Şube açılışından sonra Hat Döner tarafından defalarca uygulanmış ve başarısı kanıtlanmış yöntemler ile kar durumunun yükseltilmesi için Tanıtım ve Pazar payı artırma çalışmaları uygulamaları başlatılır.

HAT DÖNER MERKEZ
Adres : Türker Caddesi No.36 Şerifali – Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : 0216 481 91 88


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.