Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı ?
Hangi altcoin alınmalı

2017 nin başından itibaren piyasa hacmi yaklaşık 250 milyar doları bulan Bitcoinin fiyatı 16 bin doları bulunca yatırımcılar yeni kripto paralara yöneldiler.

Bunlardan en önemlisi son ayların yıldızı parlayan alt coini Ripple oldu. Son bir ay içerisinde 0,22 $ dan 3 $ seviyelerine kadar çıkan ve kripto para piyasasının en değerli 2. para birimi olan ve piyasa hacmi 120 milyar $ a ulaşan Ripple, fiyatı ile yeni yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yıl sonuna kadar Ripple fiyatının 100$ ı bulacağı tahmin ediliyor.

Ripple dışında yatırım yapılacak bir diğer alt coin ise Cardano.

Cardano düşük fiyatı  ile yeni yatırımcılar için yüksek kar marjı sunan kripto paralardan bir tanesidir. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber alt coinlere olan talep çok hızlı bir şekilde arttı. Bununla beraber fiyatı düşük olan kripto paralar son iki ay içinde işlem hacmi olarak piyasada %75 lik bir paya sahip oldular.

Cardano da 1$ fiyatı ile yatırım yapılacak alt coinlerin başında gelmektedir. Kripto para piyasasında herhangi bir problem yaşanmadığı taktirde Cardano da fiyatını arttırmaya devam edecektir.

 


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.