GYMBOREE Oyun ve Gelişim Merkezi Franchise Veriyor
GYMBOREE
ABD menşeli Gymboree Play Music, 0-5 yaş grubu çocuklara yönelik bir oyun ve gelişim merkezi. 30 ülkede 550 şubesi var. Gymboree, Türkiye’deki ilk şubesini 2006 yılında İstanbul Levent’te açtı. Şimdi 9 şubesi var. Bu şubelerin 8’i franchising sistemiyle açılmış. Bu yıl franchising sistemiyle yeni şubeler açacaklarını belirten Gymboree Play Music Türkiye temsilcisi Esra Taşar, “İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Malatya, Denizli, Antalya ve Gaziantep’ten gelen taleplere öncelik vereceğiz” diyor.
Bir Gymboree Play Music şubesi açmak için 150 bin dolar gerekiyor. Gymboree şubelerinde, uzmanlar tarafından hazırlanmış programlar aracılığıyla çocukların yaşlarına uygun aktiviteler düzenleniyor. Böylece çocukların sosyal, bilimsel, fiziksel yeteneklerini oyun oynayarak geliştirmelerine yardımcı olunuyor.

Gymboree Play&Music, bugün dünyanın en güvenilen çocuk gelişim programlarını sunmaktadır.
Merkezi San Francisco / A.B.D.’de bulunan ve geliştirdiği başarılı franchising işletim sistemiyle, 30 ülkede 550 noktada hizmet veren Gymboree Play&Music Türkiye’deki ilk merkezini İstanbul’da Şubat 2006’da 4.Levent’te faaliyete geçirmiştir. Türkiye Franchise Sahibi Çağdaş Çocuk Gelişim ve Oyun Merkezi Ltd. Şti.’dir. Eylül 2006’da Erenköy, Eylül 2007’de Kemerburgaz, Mart 2008’de Ankara, Ağustos 2008’de Beykoz, Eylül 2008’de Yeşilköy, Ekim 2008’de Ataşehir açılmıştır.

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde ve diğer şehirlerimizde bayiilikler verilmektedir.. Kendi işinizi kurmak için gerekli bilgi donanımına, liderlik ve öz disiplin özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyormusunuz? Yöneticilik ve satış konularında tecrubelimisiniz? Çocuk gelişimine ve eğitimine özel bir ilginiz var mı? Çocuklarla ve ebeveynleriyle vakit geçirmekten hoşlanıyormusunuz? Bir Gymboree merkezinin başarılı olması için sahibinin günlük operasyonlarla bizzat ilgilenmesi ve işin başında durması gerekliliğine inanıyoruz. Tüm bu özelliklere sahipseniz, Franchise Başvuru Formu’nu doldurup bize ulaştırın.

Gymboree
Lotus Sitesi Tesisi Ortaköy Mah.
Ambarlıdere Cad. No:6 Ulus / ISTANBUL
Telefonlar: 0212 275 87 87 – 0212 275 87 47 – 0533 237 96 68
Email: info@gymboreeturkey.com

Franchise Başvuru Formu

Gymboree Play&Music ne zaman kurulmuştur?

Gymboree 1976 yılında Joan Barnes tarafından California’da kurulmuştur.
1978 yılında ilk bayiliğini vermiş ve tüm dünyada büyümeye devam etmiştir. Ebeveyn-çocuk interaktif eğitim programları alanında uzman ve dünya lideri olan şirketin Türkiye temsilcisi
Çağdaş Çocuk Oyun ve Gelişim Ltd.Şti’dir.
Kaç çeşit bayilik Gymboree sunmaktadır?
Pazarın ihtiyaç ve potansiyeli doğrultusunda 3 farklı bayilik modelimiz bulunmaktadır.

Gymboree Play&Music merkezleri 0-5 yaşa yönelik tüm programları uygulamaktadır. 0-3 yaş grubu için ebeveyn ile katılım gerektiren Play&Learn, Music, Art ve Sports sınıflarını, 3-5 yaş grubu için ise yarım veya tam gün bırakılır programları içermektedir.Doğumgünü ve oyuncak satışı da yapılmaktadır.
Bu merkezler tercihen bahçeli,bir playroom ve minimum iki, üç odaya sahip olmalıdır. Büyük şehirlerde ve şehir çevresindeki yerleşim yerlerinde kurulmaktadır. Küçük ve yeni gelişmekte olan pazarlarda Gymboree Metro Center veya Gymboree Art&Music Center’lar için de bayilik verilmektedir. Metro Center’larda sadece Play&Learn, Sports, Yoga, ve doğumgünü programları, Gymboree Art & Music Center’larda Music, Art ve Global Kids programları uygulanmaktadır. İçinde bulunduğunuz Pazar incelenmekte sonra size en uygun bayilik modeline karar verilmektedir. Gymboree Play& Music bayilere nasıl bir eğitim vermektedir? Bayilik anlaşmasının yapılmasının ardından işletme sahiplerine ve öğrtmenlere 10 günlük program ve operasyon eğitimi verilmektedir. Eğitimler ana bayi tarafından Ulus Dereboyu’ndaki merkezde yapılmaktadır. Bayiler ne gibi konularda destek almaktadır? Bayilikleri boyunca programlar, operasyon, pazarlama, ürün satış ve tedariki, öğretmen eğitimi, personel yönetimi, ekipman tedarik ve servisi, müşteri takip sistemi konularında destek verilmektedir. Gymboree Play&Music bayiliğini yaparak ne kadar para kazanabilirim? Diğer tüm bayilikler gibi, Gymboree geçmiş ve gelecek finansal sonuçları dışarıya sağlamamaktadır. Bölgeye, iç ve dış nedenlere göre bayilerin finansal sonuçları farklılıklar göstermektedir. Gymboree Play&Music bayiliği için toplam yatırım maliyeti, ihtiyaç duyulan finansman ne kadardır? öre değişmektedir. Gymboree Play&Music merkezi açmak için öngörülen yatırım maliyeti yaklaşık $150.000-$200.000’dır. Bu bedelin içine isim hakkı, ahşap ekipman bedeli, minderler, program gereçleri, programlar, eğitimler, pazarlama materyalleri ve dekorasyon dahildir. Gymboree Metro veya Music&Art Center’lar için yatırım bedeli $50.000-$100.000 civarındadır.

Gymboree Play& Music nasıl yerlerde açılmalıdır? Insan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde, işlek caddelere yakın, yerleşim alanlarına yakın ve merkezi bölgelerde olmalıdır. Bayilik için nasıl başvurabilirim? Internette yer alan Franchise Başvuru Formunu doldurup gönderin.En kısa zamanda Gymboree yetkilisi sizinle bağlantıya geçecek ve detaylı bilgilendirme için randevu verecektir. Detaylı Bilgi İçin Ulus Gymboree Merkezini arayabilirsiniz.0212 275 87 87 – 0212 275 87 47
Telefon: 0212 275 87 47
Web: gymboreeturkey.com


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.