Gülaylar Altın Franchise ve Bayilik Sistemi
gulaylar
“Gülaylar”, 80 yıllık sektör tecrübesi ve sermaye birikimi ile uluslararası kriterlere uygun olarak geliştirdiği yüksek performanslı iş yapma modelini, UMS’ye (Uluslararası Mağazacılık Sistemi) dahil olan girişimciler, kuyumculuk ve mücevherat sektöründe yatırım ve iş yapanlar ile paylaşmaktadır.

UMS, “Gülaylar” Uluslararası Mağazacılık Sistemi’nin kısa adıdır.
UMS, Türk kuyumculuk sektöründe bir ilktir ve yatırımcısına dev bir marka ile çalışmanın ayrıcalığını yaşatır.
Sermaye büyüklüğü ve mağaza konumlarına göre 3 farklı konseptten oluşan bu sisteme dahil olan bir yatırımcı, hem kaliteli ürün, hem de tasarım açısından müşterilerine daha iyi hizmet sunarak, “Gülaylar” markası ile rakiplerinden farklılaşır.

UMS’ye İlk Adım
Korner

UMS içinde korner olmayı tercih eden yatırımcı, müşteri profiline en uygun ürünleri mağazasının özel bir bölümünde sergileyerek, “Gülaylar” ailesine ilk adımı atmış olur. Korner sisteminde, mağaza içi ve/veya vitrin içi korner seçenekleri bulunmaktadır.

Bölgenize Hükmedin !
Bayi Mağaza

Yatırımcı, bayilik konsepti içerisinde, “Gülaylar” farkını çok daha yakından hisseder. Satış ve kârlılık açısından daha iyi bir noktaya ulaşan yatırımcı, 50 m2 ve üzeri bir alanda kurulan bayi mağazada müşterilerine “Gülaylar” kurumsal kimliğinin oluşturduğu bir yapı içerisinde hizmet verebilir

Prestij Noktası
Butik Mağaza

Yatırımcı, bayilik konsepti içerisinde, “Gülaylar” farkını çok daha yakından hisseder. Satış ve kârlılık açısından daha iyi bir noktaya ulaşan yatırımcı, 50 m2 ve üzeri bir alanda kurulan bayi mağazada müşterilerine “Gülaylar” kurumsal kimliğinin oluşturduğu bir yapı içerisinde hizmet verebilir.

“Gülaylar” Gücü

UMS çerçevesinde, dev bir marka ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayan yatırımcılar, “Gülaylar” kurumsal gücünü her zaman yanlarında hissederler.
“Gülaylar”, giderek zorlaşan rekabet koşullarında, onbinlerce çeşit üründen oluşan koleksiyonu ve mücevherdeki yeni trendleri takip ederek her yıl oluşturduğu binlerce yeni ürünle yatırımcıları destekler; yatırımcıların bu geniş ve farklı koleksiyonu müşterilerine sunmasına imkan sağlar.

Ses Getiren Reklam Filmleri

Gerek yazılı gerekse görsel basında yer alarak, marka değerini gün geçtikçe daha da arttıran “Gülaylar”, UMS ile yatırımcıların tek başına yapamayacağı reklam ve tanıtım çalışmalarını etkili bir şekilde gerçekleştirme fırsatını sunar.

“Gülaylar” Çatısı Altında

“Gülaylar”, müşteri tanımlarını detaylı bir şekilde yapılandırırken, müşterilerinin beklentilerine özel promosyonlar ve kampanyalar geliştirir, tüm bu verileri UMS mağazaları ile paylaşır. Böylece, yatırımcılar da müşterilerini yakından takip ederek, onların sadakatini sağlayabilirler.

Crm ile Öne Geçin !

Yeni müşteriler edinmek, sadakati ve memnuniyeti sağlamak sektörde kalıcı olabilmek için şarttır. Müşteri odaklı çalışma anlayışına paralel olarak, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sisteminden yararlanılmaktadır. CRM ile hedef kitleyi daha yakından tanıyıp, müşterilere değerli olduklarını hissettirerek, beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda pazar olanaklarının artışı sağlanır. Tüketicinin genel ve detaylı bilgilerinden bir veri tabanı oluşturularak, özel promosyon ve kampanyalar geliştirilir.
“Gülaylar”, bu alandaki çalışmalarını bayileri ile paylaşır. Böylece, yatırımcılar da müşteri takibi konusunda “Gülaylar” tecrübelerinden yararlanırlar. Yatırımcı, çalışanlarını da elde edilen veriler doğrultusunda bilinçlendirerek, rakiplerine karşı fark yaratır.

Satış Sonrası Mükemmek Servis

“Gülaylar”, UMS ağının bir üyesi olan tüm satış noktalarında müşterilerine satış sonrası destek sağlamaktadır. Yatırımcı, her ürünü uluslararası garanti sertifikaları ile müşterilerine sunar. Ürünün sadece alındığı yerde değil Türkiye’nin her yerinde bulunan “Gülaylar”
UMS noktalarında, bakım ve onarım gibi teknik ihtiyaçlarının
karşılanıyor olması müşteriye büyük kolaylık sağlar, markaya duyulan güveni arttırır.

On-line Mağazacılık

UMS kapsamında sunulan on-line mağazacılık sistemi ile hızlı ve kolay bir çalışma ortamı oluşur. Bayi ve butik konseptli mağazalarda uygulanan bu sistem ile internet üzerinden Genel Merkez’e on-line olarak bağlanılır ve bilgi akışı sağlanır.
“Gülaylar”, sistemin merkezini oluşturarak güncel bilgilerle sizi destekler.
Bilgisayar üzerinde satış ve sunum yapabilmek, sipariş verebilmek, sipariş takibini yapabilmek, yeni ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilmek, kendi stoklarında bulunmayıp merkez stoklarında bulunan tüm modelleri de müşterilerle paylaşabilmek, yatırımcıları rakiplerine karşı avantajlı bir konuma taşırken ileri düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Eğitimle Yükselen Performans

UMS’ye geçtiğinizde, mağaza içi verimliliğin arttırılmasına ve yönetim yapısının geliştirilmesine yönelik düzenli eğitimler verilir.
Mağazanın satış performansı ile ilgili veriler toplanır ve değerlendirilir. Elde edilen verilerden, bugünkü durum ve geleceğe yönelik hedefler
doğrultusunda, çalışanlar için özel eğitim programları belirlenir.
Pazar hakkında yeni bilgiler, mali analizler ve iş idaresiyle ilgili güncel stratejilerin sistemdeki mağazalarla paylaşılması da performansı arttırır.

Yeniden Konumlandırma

“Gülaylar”, düzenli olarak diğer markaların bölge içerisinde nasıl konumlandırıldıklarına dair araştırmalar yapar. Bölgede mücevhere olan talep ve müşteri potansiyeli incelenir. Elde edilen veriler ışığında, bayi mağaza için en uygun lokasyon belirlenir ve bayi mağazanın bu bölgede konumlandırılması sağlanır. UMS ile yer seçimi konusunda verilen destek, daha verimli bir çalışma ortamı oluşmasına imkan sağlar.
“Gülaylar”, UMS dahilindeki tüm iş ortaklarına, klasik kuyumculardan farklı bir ortamda “Gülaylar” kimliği ile hizmet verme imkanı sunar.

Keyifli Bir Alışveriş

Gülaylar Mimari Proje Ekibi, mağaza vitrin ve cephelerinde, en gelişmiş tasarım tekniklerini kullanarak, ideal alışveriş ortamı yaratmaktadır. Yatırımcılar, müşterinin ilgisini çeken, son derece rahat mağaza ortamı sayesinde koleksiyonları daha etkili ve verimli bir şekilde sunabilirler.
Görsel ve işlevsel öğelerin ön plana çıkarılması ile UMS mağazaları, diğerlerinden çok daha ilgi çekici bir hal alır. Müşteriyi etkileyen sunuş ve dekoratif faktörlerin mağazaya katacağı artı değerle, hem yatırımcı hem müşteri modern ve keyifli bir alışveriş ortamında yer alır.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.