Gitti Gidiyor Üzerinden Satış Yapın
gittigidiyorÇoğu zaman satış yapmak için elimizde ürün olmadığını düşünürüz,belkide çoğu kişinin halen bu işi yapmamasının tek nedeni budur.Size az bir seryayeyle nasıl kazanacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız,muhakkakki gitti gidiyor da size para kazandırmaya başlayacak.

Öncelikle yapmanız gereken satacağınız ürün kalemini belirleyin,bu cep telefonu,yada bilgisayar,saat vs gibi.Daha sonra gitti gidiyordan dükkan kiralayıın bu en küçük dükkan modeli olabilir. Buradaki sistem tedarikçileri kullanmaktan geçiyor.

Bunu belirledikten sonra bu ürünleri ucuz satan bir bayi bulacaksınız ve fiyatlarını alacaksınız.

Örnek: bayi SAMSUNG GT-I9100G GALAXY S II E cep telefonunu 1400 liraya satıyor.Tabi en uygun fiyattan satanı bulmak önemli,aradaki kar sizin kazancınız olacak.

Ürünü belirledikten sonra dükkanınıza 1 yada 2 adet ürün koyun tabi üzerine 50-100 tl kar koyarak,ve satışı bekleyin,ürün satıldığında hemen bayiyle iletişime geçip parayla ürünü satıp alıcıya ürünü gönderin,bu yöntem sıfır ürünü faturasıyla alıcıya iletmek,böylece alıcıyıda mağdur etmeden ürün başına belli bir kar marjıyla kazancınızı sağlamlaştırabilirsiniz.Bu modeli çok fazla ürün çeşidinde yapabilirsiniz.Kazancınızı artırdıkça belki günde bir kaç farklı ürün satabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Günde 4 adet ürün satabilirseniz.

4x75tlx 30 gün=9.000 tl aylık kazanç

Home ofis olarak işleri evinizden yürütebilirsiniz.Kira parası vermeden daha fazla kar elde edebilirsiniz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.