Girişimcilere kazançlı bir iş fikri
Uygulamalar
Uygulamalar

Ülkemizde henüz kullanılmayan fakat yurtdışında bir kaç ülkede olan bir telefon uygulamasından bahsetmek istiyorum.Özellikle büyükşehirlerdeki insanların oldukça rağbete deceği bu uygulama girişimcisine ciddi paralar kazandıracak potansiyelde.

Bu kadar anlattıktan sonra artık ne olduğundan bahsedelim birazda…

Süper marketlerin ve büyük yapı marketlerde dahil olmak üzere kampanya ypılan ürünlerin cep telefonu uygulaması ile insanlara duyurmayı amaçlayan bir sistem.Genelde bir çok insan kampanyaları takip etmeye çalışsada bunda çoğu zaman başarılı olamaz,oysaki firmaların hangi ürünlerde nezaman kampanya yaptıklarını ios ,android vede microsoft windows phone ile insanlara ulşatırmanız ciddi bir müşteri portföyünede sahip olmanızı sağlayacak.Bu uygulama sayesinde market market dlaşmadan her sabah hangi marketlerde hangi ürünün olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Hatta işi zamanla dahada fazla geliştirip firmalarla anlaşıp, indirimli ürün satışı dahi yapabilirsiniz. Ülkemizde henüz böyle bir sistem mevcut değil, bu nedenle bu yatırım oldukça karlı bir iş fikri konumunda. Böyle bir yazılımın bireyler için avantajı çok fazla olacaktır.Hemen hemen hergün bir marketin beli ürünlerde indirimi mevcut olmasına rağmen bir çok insanın  bu indirimlerden haberdar olması çok zor, Yapılan bu programda tam bu noktada devreye girerek,her sabah sizlere  hangi markette hangi ürünlerin indirimde olduğunu belirtebiliyor.Belkide bu sayede ayda 200-300 lira tasarruf yapılması sağlanacaktır.

İkinci aşamada müşteri protföyünüz belli sayıya ulaştığında doğrudan indirimli ürün yatışı dahi yapabilirsiniz.Örneğin tasarruf amaçlı gelen üyeler yada müşteri portföyü 500 bin gibi bir sayıya ulaştıysa bu kesime indirimli başka ürünleri sizlerde satabilirsiniz.
Melda ASLAN
Orjinalisfikirleri.com


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.