Giolitti Roma dondurma bayilik şartları
giolitti-roma-dondurma-bayilikYazin yaklastigi su gunlerde dondurma bayiliklerde onem kazanmaya basliyor.Bu markalardan biride,Roma’nın meşhur markalarından Giolitti Roma.İlk mağazasını önümüzdeki 29 Eylül’de İstanbul’da, eski Doğu Roma İmparatorluğun başkentinde, şimdi ise ekonominin vazgeçilmez metropolünde açılıyor. Burada açılacak dondurma satış mağazasında müşteriler “özel karışım espresso Giolitti” kahvesini de tadabilecek ve klasik İtalyan kahvaltısını kuru pasta çeşitleriyle tanışma fırsatını bulabilecekler.

Bütün yatırımların değeri yaklaşık altı milyon euro olarak tahmin ediliyor ve öngörülen mağaza sayısı da ilk iki sene için 30 olarak düşünülüyor. Bunlardan 10 tanesi Türkiye’de, 10 tanesi Kuzey Afrika’da (ilk açılış 2011 sonu Sharm el Sheik) ve 10 tanesi Arap yarım adasında (ilk açılış Dubai ilkbahar 2011) planlanıyor.
Bu arada özellikle belirtmek gerekir ki bütün mağazalar Giolitti ailesi ve İtalya’nın usta dondurmacılarının sıkı kontrolü altında olacaktır. Giolitti Roma dal 1900 ailesine katılmak için bize yazın. Giolitti Roma Dondurma Bayilik Başvuru Formu için bu başvuru formu linke tıklayınız.

Giolitti Roma Dondurma Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: IFO ITALIA INTERNATIONAL LTD. ŞTİ. AHİ EVRAN CAD. NAZMİ AKBACI İŞ MERKEZİ 93 – 94 MASLAK – ŞİŞLİ / İSTANBUL
Tel: +90 (0212) 346 43 17
Fax: + 90 (0212) 346 43 18
Bayilik Listesi


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.