Faturahane Online Ödeme Sistemleri Bayilik Veriyor
faturahane
2008 Yılından itibaren online ödeme sistemleri konusunda hizmet veren firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetiyle sektörün öncü firmalarından olmuştur. daima yenilikçi ve değişimleri yakından takip ederek, bayilerimize güvenilir altyapı ile çalışma olanağı sağlamaktayız. Online Ödeme sistemimiz tüm Türkiye geneline yayılmış olup büyük ilgi ve talep toplamaktadır.

Bayilik alacak girişimcilerin hali hazırda işletmiş oldukları bir işyeri olmalıdır. İşyeri faaliyeti Online Ödeme Sistemleri ile ilgili olmalıdır. Örneğin: cep telefon bayisi, fatura ödeme Merkezi, Tur Acentaları, Büfeler, İnternet Kafeler, Oyuncak satış Yerleri, Kırtasiyeler vs. İşyerinde internet en az 1 adet pc ve vergi levhası olması yeterlidir.

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : El İlanı,Cam Cephe Giydirme,Fatura Ödeme Makbuzu,Fatura Ödeme Lisans Belgesi,Firmamız İle İlgili Destekleyici İnternet ve Medya Reklamları

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Hiçbir Ücret Ödemeden Tamamen Formalitesiz. Bayilik Ücreti Yok, Aidat yok, Ek Ücret Yok!!! Her Türlü İşlemlerinizi Yaparak Aylık En AZ 2 Bin Lira ile 15 Bin Lira Arasında Kazanç İmkanı Sunulmaktadır.

Bayilik için ek şartlarınız : Bayilik Sözleşmesi , Vergi Levhası Fotokopisi, İşyeri Sahibinin Kimlik Fotokopisi. Gerekli Evraklar İle Başvurulduğunda Maksimum 15 Dk İçinde Bayiliğiniz Aktif Hale Getirilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Erhan ÖZDEMİR
Telefon : 05332498969
Web Sitesi : www.Faturahane.net
E-posta Adresi : faturahane@hotmail.com
Adres : Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. Şenemekevler Çarşısı Beylikdüzü İstanbul


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.