Evlere Boncuk İşi Verenler
boncukEvde boncuk işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen kişilerin sayıları her geçen gün artıyor. Özellikle de yakın oturan komşular yada akrabalar tarafından kurulan gruplar ekip başları sayesinde çok daha fazla iş buldukları gibi aynı zamanda düzenli olarak iş yapma imkanını yakalıyorlar.

Eve boncuk işi veren firmalar da ssk ve yemek masrafı gibi pek çok yan giderden kurtuldukları için yanlarına çalışan almaktansa evde boncu işi yapmak istiyorum diyen kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Sizlerde evde boncuk işi yapmak istiyorum diyorsanız yada eve boncuk işi vermek istiyorsanız hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi ekleyerek ilaninizi ücretsiz olarak bizlere bırakabilirsiZ,

Bahçelievler bölgesi evlere boncuk işi verenler :05393049505 nolu telefon


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

12 yorum

    • nihal hn.ben antalyada oturuyorum 1 oğlum var artık çalışamıyorum.fakat ben butür işleri evden yaparak sigortamı ödemek istiyorum antalyada birtürlü böyle işlere ulaşamadım.ailem adapazarı yalova vede pendikteler.istanbuldan kargoyla çalışmak isterseniz burda ekipte kurabilirim çünkü asmek vede akmek kurslarına gidiyorum çok arkadaş var butür işlerle uğraşmak isteyen.bana yardımcı olursanız sevinirim tskler.
      nihal_gulkokan@hotmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.