Evden Para Kazanma ; Meyveli Sabun Yaparak para kazanın
meyve sabunlarıEvde ne iş yapsam diye düşünüyorsanız bu işten ciddi paralar kazanmanız mümkün öyleki hem hediyelik eşya olarak satılacak bir ürün hemde tüketimi yapılabilir bir ürün.Peki bu işin kazancı nasıldır?

Örneğin : Dilim karpuz , kavun , incir , beyaz – siyah – sarı üzüm , kiraz , erik , çilek , kayısı , şeftali , elma , ayva , armut gibi meyveleri büyük ve küçük boyutlarıyla görebilirsiniz. Eğer ki iş yeriniz yerli ve yabancı turistlerin sıkça ziyaret etttiği bir yerdeyse kesinlikle kazancınızı katlayacak maliyeti düşük bir yatırım olarak sizlere öneriyoruz. Aynı zamanda eğerki bu işi yapmayı düşünüyorsanız ikinci bir sektör hemen size göz kırpıyor ve ek kazanç sağlıyor.

Nasıl mı ? Meyve sabunlarınızla sepetlerinizi birleştirerek farklı konseptler de oluşturabilirsiniz aynı zamanda sabunlarınızla sepet de satarak ek kazanç elde edebilirsiniz.
Evde sabun yapım videosu

Maliyetine düşük dedik ama ne kadar düşük bir bakalım : 1 sepetin tanesi toptan alındığında yaklasık 75 Ykr 1 Adet Büyük boy meyve sabunları yaklaşık 75 Ykr 1 AdetKüçük Boy meyve sabunları yaklaşık 50 Ykr Bu fiyatları göz önünde bulundurarak oluşturulan bir sepetiniz , 2 Büyük ve 3 Küçük meyveden oluşturulabilir ve yaklaşık maliyeti 3.75 TL oluyor. Bu şekilde oluşturulan bir sepetinizi iş yerinizin bulunduğu semte göre fiyatlandırabilirsiniz. Örnek konsptimizi 15 TL den satışa sunduğumuzda maliyetin 4 katı gibi bir kar elde ediyoruz.Ne dersiniz sizcede karlı bir yatırım değil mi?

Tabii ki meyve sabunlarınızı tek tek de satarak gelir elde edebilirsiniz.

Meyve sabunlarınızı tek tek satmak istediğinizde ise :
1 Adet Küçük sabun yaklaşık 50 Ykr ye mal olurken 2 TL ye alıcı bulabiilirsiniz ve yine 4 kat kar elde edebilirsiniz. 1 Adet Büyük sabun yaklaşık 75 Ykr ye mal olurken 3 TL ye alıcı bulabilirsiniz ve yine 4 kat kar elde edebilirsiniz. Bizden size bir fikir isterseniz bu işi yaparak hem para kazanabilir hemde 4 bir yanı bereketli ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunabilirsiniz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.