Evden Para Kazanabileceğiniz İş Fikirleri-2
iş fikri 2Evden ek iş yaparak para kazanabileceğinizi ilk yazımızda anlatmıştık.Evden iş yaparak para kazanabileceğiniz iş fikirlerinin devamını yayınlıyoruz…

Buyrun yazımızın devamına….

1-) Özellikle okulların son dönemlerine doğru ev ödevine yardımcı arayan çok sayıda öğrenci olduğunu biliyoruz. Her hangi bir ders üzerinde yetkinliğiniz varsa ev ödevlerine yardım ederek ek gelir elde edebilirsiniz.

2-) Güvenilir bir network marketing sistemine üye olarak çevrenizdekilere güzellik ürünleri satabilirsiniz. Avon sistemini bilmeyen hanım yoktur sanırım.

3-) Evinizin müsait odası varsa, geçici konuklara kiralayabilirsiniz. Bunun için en iyi müşteriler turistler. Bu iş fikri ile ilgili inceleyebileceğiniz bir web sitesi var www.wimdu.com

4-) Evde yaşlı bakımı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

5-) Kosgeb vb. gibi yerlere başvuruda bulunacak girişimcilere iş planı hazırlama konusunda destek vererek ek gelir elde edebilirsiniz. Yetkinliğiniz varsa evden iş planı ve sunumlar hazırlayabilirsiniz.

6-) Evinizde kendinize has reçeller yapıp satabilirsiniz. Evden reçel yapıp satarak ayda 3 bin lira kazanan çok sayıda hanım mevcut.

reçel

7-) Terzilik kursu alarak evde çevrenize terzilik yapabilirsiniz.

😎 Bilgisayar kullanımı konusunda bilgi ve beceriniz varsa, bilgisayar kullanıcılarına evden eğitim verebilirsiniz.

9-) El yapımı oyuncakları bilirsiniz. Bazı oyuncak firmaları bu şekilde oyuncak üretimi için ev hanımlarına iş verebiliyor. Bu konuda ek gelir elde edebilirsiniz.

10-) Eğer eviniz müsait ise doğum günü vb. partiler için kiralayabilirsiniz. Bu iş gerçekten çok kazançlı, ihya olabilirsiniz.

11-) Araştırma yapmaktan zevk alan birisi iseniz, ailelerin kütük ve soy ağacı araştırmasını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

12-) Küçük şirin hediyelik eşyalar yapma beceriniz varsa, evinizden hediyelik eşyalar yapıp satabilirsiniz. Böyle bir beceriniz yoksa öğrenebilirsiniz. Hediyelik eşyaları internet üzerinden satabilirsiniz.

13-) Yabancı diliniz varsa, evden çevirmenlik yapabilir iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

14-) Son dönemlerde hızla yayılarak artan bir ek gelir modeli evde ütü yapmak. Evinizden ütü yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

15-) Müzik ile aranız iyi ise evden müzik dersi verebilirsiniz. Bu iş ek gelir yönünden oldukça talep gören bir ek iş modelidir.

16-) Yabancı diliniz var ise, turistleri gezdirebilir, onlara rehberlik yaparak iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

17-) Temizlik yapmak. Ev ve işyerlerinin temizliğini yaparak gelir elde edebilirsiniz.

18-) Evden çağrı merkezi operatörü olabilirsiniz. Çağır merkezi ve büyük şirketlerin müşteri himetleri bölümleri için son zamanlarda evden personel çalıştırma modeli oldukça gelişti. Ve her geçen gün yayılmaya devam ediyor.

19-) Evinizde boncuk yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere boncuk işi veren firmalar mevcut.

20-) Tupperware son zamanlarda hızlıca yayılan bir network marketing sistemi. Fakat Tupperware ürünleri diğer network marketinglerden farklı. Tamamen mutfak malzemeleri olarak hizmet veren firma tamamen hanımların ilgi alanına giriyor diyebiliriz.

21-) Evinizde nikah şekeri üreterek ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere nikah şekeri işi veren firmalar mevcut. Bu konu ile ilgili evde nikah şekeri yaparak para kazanmak başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

22-) Elektronik aletlerle aranız iyi ise, evde elektronik aletleri tamir ederek para kazanabilirsiniz. Hemen herkesin bu konuda çalıştığı bir tamircisi vardır. Çevrenizde bu konularla ilgili bilinen kişi siz olabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

23-) Gözleme yapmayı iyi becerebiliyorsanız, evden yapacağınız gözlemeler için çok sayıda talipliniz olabilir. Bu konuyu bir araştırın deriz.xfikir.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.