Evde Yapılacak İşler; Yufka Satışı

Yufka Yapımı

Yufka Yapımı

Gerek ev hanımları gerekse emekliler yada öğrenciler olsun ek kazanç sağlamak isteyenler için alternatif işlerden bahsetmek istiyoruz.Bugün özellikle hanımların daha başarılı olduğu bir işten bahsedeceğiz.

1-Evde yufka açmak: Uzun zamandır incelediğim ufak çaplı bazı marketler ev yapımı yufka satışını yapıyorlar.Buda ev hanımları için uygun işlerden biri gibi görünüyor.Eğerki kendinize güveniyorsanız bu işten ciddi paralar kazanmanız mümkün.Sokaklardaki bakkallarla görüşüp ürettiğiniz yufkaların satışını belli komisyon karşılığı yapabilirsiniz.

Bir çok yufkacı 5 tane yufkayı 3-5 lira arasında satmakta,eğerki bunu evinizde üretip taze tazer günlük satabilirseniz ve birden fazlada bakkal bağlarsanız değmeyin keyfinize ayda 2-3 bin lira rahat kazanabilirsiniz.

Bu işi henüz bizim bahsettiğimiz modelde yapan yok bu nedenle acele edip bakkallarla yada küçük marketlerle görüşün ,eğerki 5-10 iş yeri bağlarsanız bir maaşta siz kazanabilirsiniz.

 

Melda ASLAN

Orjinalisfikirleri.com


admin

Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Hakan diyor ki:

    Fikriniz için teşekür ederim 4 dükkanla anlaştım şimdiki hesaba göre 200 lira kaAnırım ilerde sayıyı dahada artıracağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir