Evde Yapılacak İşler ,Evde Dantel Yapımı
OLYMPUS DIGITAL CAMERAEvde yapılacak iş arıyorsanız bu iş tam size göre olacak zira ev hanımları için oldukça kazançlı bir iş olacak sizler için.Peki dantel işi yaparak nasıl para kazanılır?Para kazanmak isteyen hanımlar için en güzel ve kazançlı işlerden biride dantel örmek,tab bunu biraz daha modernize edilirse daha fazla tutacağı kesindir. Örgü becerisi olan hanımlar için mükemmel bir kazanç kaynağı olacak bir iş.Yıllardır insanlar ne yapmaktan vazgeçtiler, ne yaptırmaktan. Güzelliği ile göz dolduran dantel işleri,her zaman insanların hep gözdesi olacak gibi görünüyor.

Dantel işinden nasıl para kazanılır? Sayfamız üzerinden dantel yaparak para kazanmak isteyen kişiler verilen iş ilanlarına iletişim bilgileri üzerinden başvuruda bulunabileceği gibi ayrıca üye olmadan ve ücret ödemeden dantel işi arama ilanı verebilirler.

Evde Dantel Yapacak Bayanlar arıyoruz Tane başı 0,85 kuruş ile ipi kendinizden olmak üzere dantel peçete modelleri yapacak bayanlar arıyoruz. Tek seferde 150 adet ve üzeri gönderim yapan bayanların kargo ücretini biz karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen bayanların el_isim2007@hotmail.com adresini eklemelerini rica ediyoruz.is-arayanlar


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.