Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın
Evde kına paketleme işi yaparak evden para kazanabilirsiniz. Evde kına paketleme işi son derece kolay bir iş olup evde nikah şekeri boncuk işleme yapımı gibi el beceresi gerektirmemektedir. Evlere kına paketleme işi almak isteyen bayanlar için yapmaları gereken tek şey aşağıda yer alan yorum bölümüne mail adresi kişisel iletişim bilgilerini bıraka bilirler.

evde kina isiEvde kına paketleme işi Ankara başta olmak üzere İzmir, İstanbul, Bursa ve tüm illere kargo ile dağıtılmaktadır. İşin teslim alınmasının ve kontrol edilmesinin ardından ödeme gerçekleştirilir. Ödemeler firmalara göre değişken olabilir. Evden çalışarak para kazanmakisteyen kişilere sürekli iş imkanı sağlayan firmalara buradan bakınız.. Evlere kına işi veren firmalar da sayfanın altından kendi ilanlarını ekleyebilirler. Eğer size bir iş veren veya tavsiye edebileceğiniz evden yapılabilecek bir iş varsa bunu belirmekten çekinmeyiniz.

Ayrıca evde kına paketlemek istiyorum diyen kişiler de yorum bölümünden üye olmadan, ücretsiz bir şekilde iş arama ilanlarını iletişim bilgeleri ile beraber ekleyebilirler.
Lütfen Sadece size ait olan e-mail adreslerinizi yazın… Telefon numalarınızı yazmayın…


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

24 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.