Evde Karton Katlayarak Para Kazanabilirsiniz
karton
Evde ek iş arıyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,kolay ve herhangi bir beceri gerektirmeyen kutu katlama işinden başlayabilirsiniz.Diğer evde yapılacak işlerden farklı olarak bu iş oldukça basit.Hanımların yanı sıra erkeklerin de yapabileceği bir iş.Tek yapmanız gereken, size verilen düz kartonları katlayarak kutular elde etmek.Günlük hayatta kullandığımız kutular,bizim gördüğümüz kutu şekliyle üretilmiyor.İlk önce kat yerleri önceden belirlenmiş olarak

düz karton şeklinde üretiliyor.Ve ardından katlanarak kutu şeklini alıyor.Büyük firmalar kutu katlamak için genellikle makine gücünden faydalanmakta.Ancak küçük firmalar,makine maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle insan gücünü tercih etmekte.Bunun için de insan çalıştırmak yerine evlere iş vermek daha cazip oluyor.Siz de bu tarz firmalardan eve iş alarak bu işe hemen başlayabilirsiniz.

Evlere kutu işi veren firmalara ulaşmak için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.Ama öncelikle yazımıza yorum yapmanız,bu tarz firmaların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.Yorum yaparken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

Tamamen büyük harf ile yorumlar kabul edilmemektedir.
Nerede yaşadığınızı ve size ulaşabilecekleri herhangi bir iletişim adresinizi yazmayı unutmayınız.(Mail,telefon vs.)
Daha önce tecrübeleriniz var ise lütfen belrtiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz..


admin hakkında 1305 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

30 yorum

  1. kırıkkalede ikametgah ediyorumkarton katlama üzerine deneyimimiz yok ama davetiye katlama işi yapmıştık 3 kişilik ekibim war karton katlama işininde üstesinden geleceğimize eminim…

  2. Öncelikle Merhabalar,

    Tam olarak böyle bir iş bulabilirmiyim düşüncesi içerisindeydik kuzenimle.İkimizde genç ev hanımlarıyız.Bazı sebeblerden dolayı evde çalışarak geçimimize katkı sağlamak istiyoruz.Dinamiğiz çalışkanız ve becerikliyizdir de.Lütfen mail ile bize ulaşın.Şimdiden aracı olanlar için teşekkürler.
    sky_ibu@hotmail.com

  3. Ankara Keçiörende tepebaşında ikamet etmekteyim. Kutu katlama işi yapmak istiyorum, sizin gibi bir sürü siteye yazdım ama hiç bir dönüş olmadı, umarım sizden olur. yardımcı olursanız memnun olurum.

  4. Kendim 21 yaşındayım İzmir bornava ilçesinde Altındağ semtinde yaşıyorum 2 yıllık üniversite mezunuyum 2 yıl daha açıkdan okumaktayım şu an evde yapabileceğim ek bir iş arıyorum şu an karton çanta katlama işi yapıyorum günde tek başıma 1500 ,2000 adete yakın çanta katlama işi yapıyorum seri şekilde yapıyorum ve mahallemde benim Le birlikte yapan arkaşlarımda var
    0507 347 73 69

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.