Ev Kadınları İçin Evden Yapılacak İş Fikirleri
300620131915054272578Evinizin sıcak ortamına oturup hemde para kazanmak istermisiniz.Firmaların iş gücü maliyetlerini en aza indirme gayretlerine paralel olarak evlere iş vermeleride artmaya başladı.Bu durum yeni iş kollarının ortaya çıkmasını sağlarken ev hanımlarınada iş yapma olanağı ortaya çıkardı.Evinde para kazanmak isteyenler için yapılacak bazı işleri aşağıda sizler için listeledik

Evde nikah şekeri yapımı

Evde yapılacak işler arasında en popüler olanı evde nikah şekeri yapma işidir.Herhangi bir sermaye gerektirmez.Bu tür iş veren firmalara başvurup gerekli malzemeleri temin edildikten sonra size verilen süre içerinde bu işi teslim edersiniz ve ücretinizi alabilirsiniz.

Blog yazmak

Evde yapılacak işlerden en keyifli işlerden biri de kendi bloğunuzda hobilerinize veya ilgi alanlarınıza göre yazılar yazmak.Ev hanımları dahil olmak üzere toplumun herkesiminden insanların rahatça yapabileceği blog yazarlığının size maddi ve manevi getirisi olacaktır.Hatta bir yandan blog yazarken aynı ztüramanda diğer işlerlede ilgilenebilirsiniz.Özellikle hanımlara yönelik siteler oldukça ziyaretçi çekmekte ve gelir getirmektedir.

Blog yazarak nasıl para kazanılır? isimli yazımızın içinde gerekli bilgileri bulabilirsiniz.Ayrıca sormak istediğiniz soruları konunun altındaki yorumlar aracılığı ile sorabilirsiniz.

Kına Paketlemesi

Evde yapılan işlerden popüler olanlardan biri ise evde kına paketleme işidir.Hanımlar bu tür işleri genelde ekip halinde çalışarak bitirirler ve daha kısa sürede teslim ederler.Bu şekilde daha fazla iş gelmesi sağlanır. İster bir ekible isterseniz bireysel olarak bu işleri yapabilirsiniz. Evde nikah şekeri ve kına paketleme işleri genelde ilkbahar ve yaz mevsimlerinde artış gösterir bunun sebebi ise bu mevsimlerde düğünlerin artmasıdır.

Evde Dantel İşleme

Bazı hanımlar danTel işlemeyi ve evinin her köşesini dantelle süslemeyi çok severler.İşte bu hobinizi bir işe dönüştürmek için bir fırsat mevcut.İstanbul dahil Türkiye’nin heryerinde işverenler hanımlara evde dantel işleme işi veriyor.Evde otururken bir yandan para kazanmak istiyorsanız.Evde dantel yapma işi aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Evde Boncuk Ve Pul İşi

Havlulara,elbiselere ve birçok tekstil ürününe hanımlar tarafından boncuk ve pul işleme yapıldığını biliyoruz.Bazı işverenler sektörlerindeki hızlı ilerleyişe ayak uydurmak ve kimi zaman oluşan açıkları kapatmak için hanımlara evlerinde yapmaları için pul ve boncuk işleme işi verebiliyor.Özellikle eli bu tür işlere yatkın olan hanımlar tarafından çok tercih edilen evde yapılan işlerden biri.

Evde Tesbih İşi

Evde tesbih işi,yukarıda paylaştığımız alternatiflerin benzeri olan bir iştir.İsminizi ve numaranızı yorum olarak konunun altına yazarsanız evde tesbih işi veren firmalar size daha kolay ulaşabilir.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.