Espaş kozmetik bayilik veriyor
KOZMETIK1.Üretici firma olarak ESPAŞ Kozmetik, Alıcı taraf ise bayi olarak tanımlanacaktır.

2.Bayi mal alımlarını Espaş Kozmetiğin belirlediği ve bayinin onayladığı alım koşullarına göre yapmak zorundadır

3.İxora Shop mağaza dekorasyon dizaynı, Espaş Kozmetik’ in belirlediği dekorasyona göre bayi tarafından karşılanacaktır. ( Dış cephenin cam, tabanın granit, tavanın spot ışıklı, rafların ışıklı ve duvarların boyasının beyaz olması gerekmektedir. ) Espaş Kozmetik sadece tabela, sunum masası ve tanıtım standını karşılar.

4.Mağazanın ilk açılışında ilk ürün alımında, ürün bedeli olan 20.000 TL’lik tutarın 5.000 TL kadar olan kısmı bayi ile sözleşme imzalandığında ön avans niteliğinde tahsis edilir. Kalan tutar ise ürün tesliminde nakit ya da kredi kartına 10ay vade olarak tahsil edilmektedir( sonraki alımlardaki taksit miktarı firma ile görüşülerek belirlenecektir).

5.İş yerindeki işlemlerin düzenli yürütülebilmesi için IXPA programı olması zorunluluğu vardır ve bilgisayar, IXPA programı ve programın aylık kirası 59 TL. ( 50TL + KDV ) bayi tarafından Espaş Kozmetik’ e ödenecektir. İxpa günülk düzenli bir şekilde kullanıldığı taktirde her ay 15 adet 50 cc parfüm hediye edilecektir. İxpa bilgisayar programı bir gün bile kullanılmazsa, hediyeler geçerliliğini kaybedecektir.

6.Bayi Espaş Kozmetik’ten almış olduğu ürünleri kendi adına satacak ve müşteri ile Espaş Kozmetik’i bağlayacak herhangi bir resmi anlaşma ve vaatte bulunmayacak ve yasal hükümler dışında hiç bir garanti vermeyecektir. Bayi müşteri şikayetlerini İxpa programından Espaş Kozmetik’ e bildirir.

7.Bayiinin Espaş Kozmetik ürünlerinin tanıtımına yönelik yapacağı her türlü reklâm-promosyon vb. tanıtım ve reklâm harcamalarına önceden görüşülmek kaydı ile Espaş Kozmetik kendi imkânları ölçüsünde destek verebilir.

8.Başka bir firmadan ürün alımı ve satışı kesinlikle yasaktır.

9.Yetkili bayi sadece Espaş Kozmetik ürünlerini satacak ve shop mağaza olarak anılacaktır.

10.Her türlü kampanya Espaş Kozmetik tarafından en geç bir gün önce bayilere haber verilecektir ve her mağaza kampanyaya katılmak zorundadır.

11.Espaş Kozmetik her türlü fiyat değişikliği ve kampanya haklarını saklı tutabilir.

12.Saklama koşullarından doğacak ürün problemlerinden Espaş Kozmetik sorumlu değildir. Nakliye esnasında meydana gelen hasarlardan kargo firmasının bilgisi dâhilinde Espaş Kozmetik sorumludur. Aynı gün Espaş Kozmetik’ e bilgi verilecektir. Her ayın ilk haftası, bozulan ve hatalı ürünler Espaş Kozmetik’ e fatura karşılığı gönderilecek ve Espaş Kozmetik bu ürünlerin kusurlarını giderip, bayilere fatura karışılığı geri gönderecektir. Ürün değişim istekleri kesinlikle yapılmaz.

13.Bayi Espaş Kozmetik tarafından belirlenen dizaynlar dışında ileriki tarihlerde herhangi bir değişiklik ve tadilat yapamaz.

14.Toplam 24 adet İxora parfüm 50 cc ve 100 cc alımlarda nakliye Espaş Kozmetik’e aittir.

15.En az 6 adet ürün ve üzeri alımlarda, 1 adet tester ücretsiz olarak verilecektir.

16.Mal alımları kredi kartı, nakit ya da çek olarak yapılacaktır. Açık hesap bakiye ile çalışılmayacaktır.

17.Reklâm tanıtım tabela ve diğer hizmetlerden doğacak her türlü harç ve vergiler bayiine aittir.

18.Bayilik sözleşmesi belirlenen şartlar yerine getirildiği takdirde her yıl otomatik olarak yenilenir

19.Espaş Kozmetik, bayilik sözleşmesini yukarıda belirlenen şartlar yerine getirilmediği takdirde tek taraflı fesih etme yetkisine sahiptir.

20.Espaş Kozmetik tarafından verilen tabela ve sunum masaları, bayilik bittiğinde Espaş Kozmetik’ e geri verilmek zorundadır. Ürünler kesinlikle geri alınmayacaktır.

21.İş yerinin düzenlenmesi ve ürünlerin teslim tarihi, bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra en geç 20(yirmi) gün içinde bitirilecektir.

22.Yılda bir kez yapılacak olan bayiler toplantısına tüm bayilerin katılma zorunluluğu vardır.

23.Ixora shop mağazanın kapatılması ya da devredilmesi halinde önceden Espaş Kozmetik haberdar edilip, onay alındıktan sonra işlemin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

24.Yeni çıkan tüm ürünlerden 3 adet 50 cc, 3 adet 100 cc ve 1 adet tester almak zorunludur.

Espaş kozmetik bayilik başvuru formu için linke tıklayınız.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.