Eskidji Girişimciler Arıyor

Eskidji,İstanbul, Bursa ve Ankara ilk sırada olmak üzere bayilikler verecek.Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Eskidji yeni girişimciler  arıyor..

Eskidji bayilikler veriyor

Eskidji bayilikler veriyor

1997 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden  Firma, bölge ortaklığı yöntemi ile  Türkiye genelinde yeni şubeler açmaya devam edecek.12 bin 500 ile 25 bin TL arasında değişen  franchising  fiyatları ile, girişimciler arıyor.Gayrimenkul sektörünün son yılların popüler yatırım alanı olmasıyla beraber yıldızı iyice parlayan sektör bu alanda yatırımcılara fazlasıyla ihtiyaç duyuyor.

Eskidji gayrimenkul bir çok hizmeti franchise ortaklarına ücretsiz sunuyor.Bunlar ücretsiz ajans hizmeti, insan kaynakları desteği, ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetleri de sunuyor. Ayrıca reklam departmanıyla yine ücretsiz ajans hizmeti veriliyor. Şirket, tüm bunların dışında eğitim konularında bölge ortaklarına destek oluyor.

Bayilik Ücretleri

Franchise giriş bedelli  illerin  gayrimenkul rayiçlerine bakılarak  belirliyor. En az  12 bin 500,15 bin, 20 bin ve 25 bin TL+KDV olmak üzere dört farklı franchise giriş bedeli mevcut.. Sürekli franchise ödemeleri ise 400 ile 700 TL+KDV arasında değişiyor.


admin

Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir