ENGLISH TIME Franchising Veriyor
english-time
Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür. Küçük işletmelerin bu güçlükleri çözmeleri, özellikle büyük işletmelerin sağladığı olanaklardan yararlanarak, daha kolay olmaktır.

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ toplumsal sorumluluk bilinci gereği, verdiği kaliteli eğitimleri ve başarılı eğitim işletmeciliğini dünya markası haline getirebilmek, eğitimdeki fırsat eşitliğine katkıda bulunabilmek ve hizmet verdiği pazarda büyüyerek Türkiye’nin her köşesine ulaşmak için “Franchising” vermeye başlamış; bu nedenle bünyesinde Franchise Koordinatörlüğü oluşturmuştur.

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ’nin tercih ettiği franchise modeli sadece markanın kullanımının değil , bir bütün olarak işletme sistemi içindeki tüm faaliyetleri içeren bir işbirliği modelidir .

İş Ortaklarına Sağlanan Destekleri

Franchise alanın kurumun tüm eğitsel materyalleri, müfredatları, öğretmen el kitapları, sınavları vb. ihtiyaçları karşılanır

Franchise Alan’ın verdiği eğitim hizmetlerinin “ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ” bünyesindeki markalar ile uyumu sağlanır, bu model ile bütünleştirilir ve denetlenir. Gerektiğinde işletme problemlerine çözüm önerilerinde bulunur

Franchise Alan’ın vereceği eğitim hizmetleri için operasyonunu yürütmesi amacıyla, tüm süreçleri elektronik olarak yöneten subem.net Öğrenci Takip Sistemi’nin kullanım hakkını lisanslayacaktır

Hazırladığı katalog, broşür, afiş, takvim, poster, rozet, ajanda, dosya, klasör, poşet, çanta vb. gibi promosyonel malzemelerin ve yayınladığı kitapların kullanımına izin verir.

Franchise Alan’a marka tescil belgelerinin sergilenmek üzere renkli fotokopilerini verecektir

Profesyonelce hazırlanmış web sitemizde yerel ve ulusal kampanya, etkinlik ve eğitimlerini duyurabilmesi amacı ile franchise şubenin yer almasını sağlanır. Bu sayfaların güncellenmesi franchise alan ve / veya yetkilendirdiği kişiler tarafından gerçekleştirilecektir

Ayrıca, her Franchise Alan @englishtimeakademi.com uzantılı ücretsiz e-mail adresi verilir 

İstanbul genel merkezinden Call Center desteği verilir

Merkezde hazırlanan tüm tanıtım, reklam ve kampanyaların, tasarım çalışmalarının taslağının ücretsiz olarak paylaşır 

Franchise Alan’a, ilk üç gün dış satış aktiviteleri için destek ekibi hizmeti verilir. Bu ekibin yol, yemek ve konaklama masrafları Franchise Alan tarafından karşılanacaktır. Daha sonraki dönemlerde de TEG bünyesinde yer alan Assist Time satış ekibinden destek istenildiğinde, prim karşılığı ayrı bir anlaşma yapılabilir

Hukuk Servisi Desteği ; öğretmen, öğrenci, personel vb sözleşmelerin örnek taslakları verilir

Milli Eğitim Servisi Desteği; öğretmen, öğrenci, personeli kapsayan tüm MEB süreçleri için destek verilir

Satış ve Yönetim desteği verilir

Mali Müşavirlik danışmanlık desteği verilir.
Franchise Veren , lisansın verilmesinden hemen sonra , kurulan her yeni şubenin personeline şubenin faaliyete başlaması aşamasında bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz HİZMET İÇİ eğitim verecektir. Bu eğitimler 1 hafta öncesinden randevu alınması koşulu ile Lisans Verenin İstanbul genel merkez binasında minimum bir tam gün sürecek şekilde verilecektir.

Hizmet içi eğitimler tüm eğitim ve işletme sisteminin işleyişini , Milli Eğitim Bakanlığı ile olan ilişkilerin düzenlenmesini , hizmet satış ve pazarlamasını , eğitimcilerin sisteme adapte edilmesi vs. konularını kapsayacaktır. İhtiyaç halinde Franchise Alan bu sürenin uzamasını talep edebilir.

Franchise Alan bu hizmet içi eğitimlerini kendi yerinde almayı talep edebilir. Bu durumda, Franchise Veren’in görevlendirdiği kişi(lerin) masrafları Franchise Alan’a ait olmak üzere Satış Pazarlama , Yönetim , subem.net Öğrenci Takip Sistemi , Milli Eğitim , Maliye , SSK ve İnsan Kaynakları alanında eğitimler verilir.

Franchise Alan istediği herhangi bir dönemde bünyesindeki öğretmenlere yönelik “hizmet içi eğitimler” talep ettiğinde masrafları Franchise alana ait olmak üzere genel merkezden Türk ve yabancı usta öğreticiler gönderilebilinir.

Genel Hatları ile Franchise Giriş Koşulları

Franchise giriş ücreti ,

Teminat ,
Aylık lisans bedeli ,
MEB şartlarına uygun donanımlı bina; asgari 25 m2 büyüklüğünde en az 6 derslik, kafeterya, kayıt ofisi, aktivite odası, öğretmenler odası, müdür odası, MEB mevzuatına uygun altyapı (yangın merdiveni. vs) ,
Franchise verenin belirleyeceği iç donanım ,
Eğitim kurumu açmak için gerekli ruhsat ve raporlar (Milli Eğitim, Bayındırlık, Belediye, İtfaiye vb.)


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.