English Mental Aritmetik Bayilikler Veriyor
English Mental Aritmetik Bayilikler Veriyor.Bayilik almak isteyen girişimciler için son dönemlerin en kazançlı işlerinden biri olan mental aritmetik eğitimi bayilik…

mentalFranchise şartlarımız gayet makul ve uygulanabilirdir. Biz sizlere hiçbir şekilde, mobilya satmaya çalışmıyor, ya da faaliyet yerinizin ekipman ve gereçlerinin bizden alınması için diretmiyoruz. Englishplusmental’ın önceliği her zaman eğitimdir.

Franchise verdiğimiz şubelerimizin bizim ile aynı standartlarda olmasını istiyoruz, fakat bunun için sizleri zorlamıyoruz. Kendi imkanınız varsa siz kendiniz, yoksa da bizden yardım alarak sizlere yerinizi hazırlama seçeneğini sunuyoruz.

Bizden franchise almadan Eğitim sertifikanızı alabilirsiniz..

Englishplusmental olarak biz seçimi size bırakıyoruz.englishplusmental size franchise verecekse, sadece eğitmen yetiştirme ücreti ve yıllık isim hakkımız için cüzi bir aidat alıyor ve firmamızın adını kullanma hakkı veriyor, ayrıca her sene düzenlenecek geliştirme seminerlerine indirimli olarak katılma hakkını da sağlıyor.

Şubelerin alacağı destekler;

1. Eğitim programı ve ekipmanları:

Englishplusmental, şubelerinin ihtiyacı olan kitap ve ekipmanları, sipariş üzerine indirimli fiyatlarla derhal şubelere gönderecektir.

2. Tanıtım ve Pazarlama

Englishplusmental’ın web sitesinde tanıtılacaklar, internet ve medyaya verilecek reklamlardan ücretsiz faydalanacaklar ve sitemiz http://englishplusmental.com’da iletişim bilgileri yayınlanacak..

3. Eğitim

Eğitmenlik Eğitimi; Kurucu müdürümüz tarafından verilecek olup, sertifikalandırılacaklardır.

Ortalama yatırım tutarı:20-50 bin lira arası

Yetkili Kişi : Murat Eyidoğan
Adres Bilgileri : Meriç Sok: No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler-İstanbul
Telefon : 0 543 578 19 22
Web sitesi : www.englishplusmental.com
E-Mail : englishplusmental@hotmail.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.