Elektra Enerjiden Bayilik İmkanı
Elektra enerjiden bayilik fırsatı..Son dönemlerin gözde yatırımlarından enerji sektrörü yeni bayililerle büyümeye devam ediyor.

electra enerji2011 yılında EPDK’dan almış olduğu 20 yıl süreli Toptan Satış Lisansı ile öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan olarak hem de doğrudan serbest tüketicilere avantajlı fiyat seçenekleri ile sunabilmektedir.
Enerji sektöründe ikili anlaşmaların hayata geçmesiyle elektrik satışı çalışmaları da hız kazanmıştır. Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup uzman kadrosu ile ucuz enerji beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir.

Elektra Enerji, elektrik ticareti, satışı, operasyonu ve finans alanlarında sektörün içerisinden yetişmiş sektörün sürekli iyileşmesine katkıda bulunan profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün en rekabetçi şirketleri arasındadır. Müşterilerine olası tüm alternatifler arasında en uygun paketi seçerek, tasarruf tutarlarını daha da artıracak yöntemlerle elektrik satışı gerçekleştirmektedir.
Elektra Enerji halihazırda 1,000’nin üzerinde noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2013 yılı içerisinde 10,000 tüketim noktasına ulaşma hedefindedir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2015 yılında ise hedef 100,000 tüketim noktasıdır.

Türk enerji sektörünün standartlarını yükseltmek için global enerji sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri müşterilerimize sunarak en ucuz elektriği en kaliteli hizmetle almalarını sağlamaktır.

Elektra Enerji, hayati önem arz eden enerji sektöründe, çevre, toplum, müşteri ve işortaklığı değerleri çerçevesinde faaliyet alanlarında her zaman en iyisi olmaya adaydır.

Elektra Enerji tüm çalışanlarına, müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru ve zamanında cevap verebilmeleri için, yaratıcı, geliştirici ve uygulayıcı bakış açısını, tüm şeffaflığıyla vermektedir. Hem şirket içerisinde çalışanlarıyla hem de müşterileriyle birlikte, Elektra Enerji sürekli gelişime odaklanmakta ve mükemmelliğe giden yolculukta kendi rotasından sapmadan devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sadık müşteri yaratma çabası vazgeçilmezleri arasındadır.

Müşterilerimize formaliteler, resmiyet ya da bürokrasi ile değil; samimiyet ve dürüstlüğü ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmetten ödün vermeden en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Karar alma sürecinde katılımcılık, şeffaflık ve eşitlik esastır.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan yeniliklerin takipçisiyiz.

Bayilik İçin Tıklayınız


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.