Bayanlar İçin Evden Para Kazanma Yolları
petraEsnek çalışma saatleriyle,ailenizede vakit ayırabilir,paranızıda kazanabilirsiniz,heleki kampayalarını takip ederseniz bu işten %100 para kazanmanız mümkün.

Petra’nın başarılarla dolu marka geçmişi 27 yıl öncesine dayanıyor. Türkiye’de doğrudan satış sektörünün ilk temsilcilerinden olan Petra, 1980’li yılların başında VMS adı altında faaliyete başladı. Sektöründeki standartların oluşmasında belirleyici rol üstlenen firma, 2002 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerini Petra markası altında yeniden tanımladı.

Petra bugün, ekolojik temizlik malzemelerinden mutfak malzemelerine, sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçlerinden doğal kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli ürünler sunmaktadır.

Başarımızın anahtarı marka kültürümüz…
Misyonumuz:

Doğaya saygılı, yenilikçi ürünler geliştirerek insan sağlığına ve yaşamına katkıda bulunmak,
Doğrudan satış modeliyle ekonomik değer yaratan ve bu değeri ekibiyle paylaşan, sosyal yönü güçlü bir marka kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcisi haline gelmek.

Vizyonumuz:
“Gelişim”, “Yenilikçilik”, “Güçlü Sosyal Yapı” ekseninde şekillenen PETRA marka kültürüyle Türkiye’nin en güçlü doğrudan satış modelini oluşturan ve faaliyette olduğumuz uluslararası pazarlarda da bu başarımızı sürdürmek.

Petra’yı bugünlere taşıyan yaklaşım…

Gerçek başarıyı yakalamak için kolay yollar değil, yeni ve daha ileri yöntemler uygulanmalıdır.
Perspektifimiz

Yenilikçiliği; şirket içinde yönetilen, faydaları ölçülebilen ve rekabet avantajı yaratan bir yaşam kültürüne dönüştürmek
Ürünlerimizin değerini ve sürdürülebilir kalite gücünü yükseltmek
Marka, ürün, hizmet, iş süreçleri ve üretim çalışmalarında maksimum verimi sağlamak
Ürünlerimizin kalitesiyle müşteri memnuniyetini sürekli kılmak
Sunduğumuz kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yeniliklerden herkesin faydalanabilmesi için müşteri yelpazemizi sürekli geliştirmek
Müşteri odaklı bir yapılanma ve kaliteyi ilke edinen bir yaklaşımı benimsemek

Anahtar İlkelerimiz

Tüketiciyi tüm faaliyetlerimizin merkezine konumlandırmak.
Kaliteyi ve onun daima gelişen standartlarını benimsemek.
Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızla ilişkilerimizi etik değerler çerçevesinde sürdürmek

Politikamız

Çevreye duyarlı, yasalara saygılı, iş güvenliğine önem veren bir firma olarak çevre dostu ürünlerle Türkiye’de örnek bir marka olmak.
Müşterilerin beklentisi ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen satış ağımızı güçlendirmek
Kullandıkça ekonomi sağlayan, çevreci, fonksiyonel, tasarım ağırlıklı ürünlerimizle güçlenen firmamızı uluslararası platforma taşımak
Müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşarak karşılayan bir marka olmak
Ürün ve hizmet kalitesini her gün biraz daha yükseltmek ve bu yolla Petra markası güvenilirliğini artırmak.
Sürekli güncel kalmak, üretimden satışa tüm pazarlama süreçlerinde günümüzün en yeni teknolojilerinden ve en güncel bilgi birikimlerinden yararlanmak
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutmak.
Geri dönüşüm kurallarını uygulayarak ekonomimize ve ekolojik koşulların iyileştirilmesine katkıda bulunmak.

DOĞRUDAN SATIŞ, DOĞRUDAN KAZANCIN ANAHTARI

Türkiye’nin dört bir yanında doğrudan satış modeliyle 70.000’den fazla satış temsilcisi bulunan Petra, kendi alanında faaliyet gösteren şirketler arasında güçlü ve prestijli bir konuma sahip.

Petra pazarlama alanındaki başarısını büyük ölçüde kendi satış modeline borçludur. Şirket bu model vasıtasıyla, bir yandan insanlara daha fazla kazanç fırsatı sunmakta, diğer yandan tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturmaktadır. Petra satış temsilcileri hem sattıkları ürünlerin üzerinden, hem de kendileriyle çalışan diğer satış temsilcileriyle ortaklıklarından gelir elde etmektedirler. Bu şekilde çifte kazanç sağlayan Petra temsilcileri; reklam ve satış mecraları gibi giderler oluşmadan müşterilerine çifte ekonomi sağlamaktadırlar.

Petra, nitelikli ürünlerinin yanı sıra; İstanbul’da bulunan Merkez Ofisi ve Petra Hizmet Noktaları ile mükemmel bir iş modeli sunmaktadır. Satış temsilcileri, Türkiye´nin her noktasında internet, telefon veya faksla 7 gün 24 saat sipariş verebilmektedirler. Petra, ürün ve satış teknikleri ile ilgili Türkiye genelinde seminer, konferans ve eğitim toplantıları düzenlemektedir. Bu organizasyonlarda uzmanlar eşliğinde ürünlerin kullanımı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Böylece katılımcılara ürün özellikleri, ürün kullanımı ve ürün satışına ilişkin pek çok konuda en güncel bilgiler aktarılmaktadır.

ÇEVRE DOSTU VE GÜVENİLİR MARKALAR

Perla, Ecolinn, VMS, Biorichi, Aquawell markaları ile giderek daha fazla tüketici grubuna hitap eden Petra, bu ürünlerin yüksek kalite standartları, estetik tasarımları ve çok yönlü fonksiyonel kullanım alanlarıyla önemli bir satış performansına ulaşmıştır.

VMS ile başladığı sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme ürünleri grubuna kısa zamanda ekolojik temizlik, yaşam ve sağlık kategorilerini de katarak faaliyet alanını genişleten Petra, özellikle ekolojik temizlik ürünlerindeki güçlü konumunu Perla, Ecolinn markaları ile daha da sağlamlaştırdı. Kendi markaları olan Perla Nanosilver mikrofiber temizlik bezleri ve Ecolinn biyoçözünür temizlik serisi ile sektördeki farklılığını daha da vurguladı. Çığır açan bu yenilikler, Petra’nın girişimci ve yenilikçi vizyonunu vurgulamaktadır. Değerli temsilcilerinin de önerileriyle, yaşam kalitesini arttıran ürünlerini zenginleştirerek, az rastlanır bir gelişmeye imza attı.
Merkez Mahallesi, Engin Sokak No.6-8
Avcılar / İstanbul / Türkiye

Telefon : +90 (212) 444 77 88 Pbx
Faks : +90 (212) 509 48 88
E-mail : info@ptr.com.tr


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.