Dükkan Açıp Malmı Satmak İstiyorsunuz ?
Son yıllarda tüm sektörler hızlı büyürken girişimciler içinde bir çok seçenek masada duruyor,öyleki gerek internet üzerinden yapılacak gereksede reel sektörde yapılacak bir çok iş mevcut,bizlerde elimizden geldiğince parça parça bunlardan bahsetmeye devam edeceğiz.

kazançlı işler
kazançlı işler
Bugün özellikle bahsetmek istediğim konulardan biri herhangi bir dükkanı açarak nasıl para kazanabiliriz.Bir hipermarket yada bir şirket kurmadan kazançlı bir iş kurmanın yollarından bahsedeceğim.
Tüketici ilk planda herzaman olduğu gibi fiyat inceleyerek alışverişi yapmakta,durum böyle oluncada özellikle hanım tüketicilerin ihtiyacına dönük hediyelik ev aksesuarları,gibi bir çok ürünü barındıran bir dükkan açarak kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Özellikle ithal ürünlerin satıldığı bu tarz mağazalarda çinden ithal ürünler yoğun olarak satılmaktadır.Çok düşük maliyetlerde satılan bu ürünler girişimcisine ciddi karlar bırakmaktalar.Çok defa bu tarz mağazalara girenleri izlemişimdir ve içerideki yoğunluk herzamanda beni cezbetmiştir.Hemen hemen günün her saati bir kampanya varmışcasına doluluğa sahip olan bu dükkanlar ortalama günülük 1000 lira gibi bir ciroya ulaşmaktadırlar.

Ortalama olarak bir üründen %25-30 arası kar edildiğini düşünürseniz kazancınızıda siz hesaplayın.Bu tarz dükkanlarda en önemli unsur içeriğin zengin tutulması,ozaman yatırımda hakkını vermeye başlıyor…


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.