D&P Perfumum Bayilik Veriyor
DP PARFUMParfum isi yapmak isteyenler icin dp parfumden firsat.D&P perfumum‘da satılan parfümlerin üretiminde kullanılan esanslar ve alkol, ağırlıklı olarak Fransa’dan ithal ediliyor. 3500’e yakın hammaddenin kullanıldığı, ileri teknoloji ile üretilen bu esanslar, Ankara’daki üretim merkezinde, deneyimli bir ekip tarafından ve kimyager gözetimi altında, çeşitli aşamalardan geçtikten ve test edildikten sonra, müşteriye sunulmaya hazır hale getiriliyor.

D&P perfumum yetkilileri mağazalarında satılan tüm parfümlerin insan sağlığına zararlı olmadığını kanıtlayan klinik testlerden geçirildiğini ve Sağlık Bakanlığı’ndan izinli üretildiğini belirtiyor.

6 Yıl önce Ankara Küçükesat’ta açan “D&P perfumum” bugün yurt çapındaki 70 satış noktasında 400′e yakın parfüm çeşidi ile hizmet veriyor. D&P perfumum, ayrıca Romanya, Kıbrıs, Azerbaycan, Hırvatistan ve Rusya’da bulunan mağazalarında müşterilerine güzel kokmanın zevkini yaşatıyor.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.