Dövmeci Dükkanı Açma Maliyeti
Son donemlerde furya seklinde baslayan dovme yaptirma meraki dahada artarak devam edecek gibi gorunuyor.Her ne kadar dovmeciler bu sanati kolay kolay ogretmeselerde genede bu ise ozellikle resim yetenegi olan insanlarin girmesi oldukca karli olacaktir.Peki bir dovme salonu acmak icin ne kadar bir yatirim yapilmali ve ne gibi malzemeler gereklidir?Bugun iyi bir musteri portfoyune sahip dovmeci aylik olarak 20 bin tl rahatlikla kazanabilir.Kazanci kisinin sosyalligi ve reklamiylada alakalidir.
dovme
Dövme salonları genelde pasaj içlerinde olsada,işlek bir cadde de 25-30 metre kare bir dükkan işinizi fazlasıyla görür. 15 Bin ila 20 bin arası bir bütçeniz varsa eğer zorlanmadan bir dövme salonu açabilirsiniz.

Salon için Gerekli Malzemeler:

Dövme makinesi ve iğne ucu,Ultrasonik yıkama cihazı,otoklav cihazı,aniseptik maddeler,iğne transfer barı ve ucu,uygulama yatağı,tutacak başlık,boya kabı ve metali,adaptör,boya,pedal ve saklama kabı. Bu malzemelerden sonra sıra dükkanınızın dizaynına geliyor. Şunu unutmayın ki her zaman güzel dizayn edilen bir dükkan daha çok çekici gelir insanlara.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.