Domino’s Pizza Bayilik Şartları 2013
dominosPizza denince akla gelen marka olan dominos özellikle son dönemlerde yaptığı reklam atağıylada bu alanda kendini daha ön plana çıkarmayı başardı.Şöyle bir Domino’s pizzayı incelersek 1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 65 ülkede 8750 restoran işletiyor ve “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olarak faaliyet gösteriyor. Ülkemizdeki faaliyetlerini 15 yıldır sürdüren Domino’s Pizza, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 35 ile yayılmış yaklaşık şubesi ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

Domino’s Pizza bayilik şartlarına gelince:

Başarısı İspatlanmış Bir Firmanın Bayisi Olun. Domino’s Pizza’nın Evlere Servis konusundaki başarısı, 65 ülkede 8.750′nin üzerinde şubesi ile onaylanmıştır. Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, destek veren ekibi, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, Domino’s Pizza’nın Franchise için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır. Pizza Restaurantları A.Ş., Domino’s Pizza’nın Türkiye’de Master Franchise’ını alarak 1996 yılında öncelikle Ulus restoranıyla faaliyete geçmiştir.

Amacımız, başarılı Franchise’ler ile büyümektir. Franchisee’lerimizle yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızı paylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimiz ve Franchisee’lerimiz başarıyı birlikte elde ediyorlar. Sistemimizin başarısının kanıtlarına ilişkin birkaç madde sıralamak istediğimizde şöyle özetleyebiliriz:

Bayi olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.
Domino’s Pizza Bilgi Alma : Franchisee talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

Domino’s Pizza Bayilik Başvurusu : Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.

Domino’s Pizza Bayilik Ön Görüşme : Başvuru yapan Franchisee adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.

Domino’s Pizza Bayilik İş Planı Sunumu : Ön görüşmesi olumlu geçen Franchisee adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.

Domino’s Pizza Bayilik Seçimi : Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.

Domino’s Pizza Bayilik Protokol : Aday bir ön protokol imzalar ve isim hakkı bedelinin $10,000′nı ön ödeme olarak verir.

Domino’s Pizza Bayilik Oryantasyon ve Hazırlık : Adayın ve personelin 12 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde dükkan bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar.
Uygulama

Domino’s Pizza Bayilik : Dükkanlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.
Domino’s Pizza Bayilik Kontrat ve Açılış : Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchisee ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Dükkan faaliyete geçtikten sonra Franchise sözleşmesi yapılır.

Domino’s Pizza Bayilik Başvursu : Domino’s Pizza Bayilik


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.