Dominos Bayilik Şartları 2014
Toplam 370 şubesi olan marka yaklaşık %70’i franchisee’ler tarafından işletiliyor. sizlerde dominos bayisi olmak istiyorsanız hemen başvurun..

Dominos pizza bayilik şartları
Dominos pizza bayilik şartları

Başarısı İspatlanmış Bir Firmanın Franchise’ı Olun

Domino’s Pizza’nın Evlere Servis konusundaki başarısı, 70 ülkede 10.000’nin üzerinde şubesi ile onaylanmıştır. Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, destek veren ekibi, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, Domino’s Pizza’nın Franchise için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

Pizza Restaurantları A.Ş., Domino’s Pizza’nın Türkiye’de Master Franchise’ını alarak 1996 yılında öncelikle Ulus restoranıyla faaliyete geçmiştir.

Amacımız, başarılı Franchisee’ler ile büyümektir. Franchisee’lerimizle yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızı paylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimiz ve Franchisee’lerimiz başarıyı birlikte elde ediyorlar.

Sistemimizin başarısının kanıtlarına ilişkin birkaç madde sıralamak istediğimizde şöyle özetleyebiliriz:

  • Domino’s Pizza’nın 370 şubenin yaklaşık 70%’i franchiseeler tarafından işletilmektedir.
  • Şirket dükkanlarında evlere servis veya mutfak personeli olup, restoran müdürlüğü yapmış ve arkasından Franchisee olup kendi Domino’s restoranının sahibi olmuş dört Franchisee’miz vardır. Bu dört arkadaşımızın toplam 12 Franchisee restoranı vardır.

Franchisee olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.

Bilgi Alma (Adım 1)

Franchisee talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

Başvuru (Adım 2)

Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.

Ön Görüşme (Adım 3)

Başvuru yapan Franchisee adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.

İş Planı Sunumu (Adım 4)

Ön görüşmesi olumlu geçen Franchisee adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.

Seçim (Adım 5)

Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.

Protokol (Adım 6)

Aday bir ön protokol imzalar ve isim hakkı bedelinin $10,000’nı ön ödeme olarak verir.

Oryantasyon ve Hazırlık (Adım 7)

Adayın ve personelin 12 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde dükkan bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar.

Uygulama (Adım 8)

Dükkanlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.

Kontrat ve Açılış (Adım 9)

Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchisee ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Dükkan faaliyete geçtikten sonra Franchise sözleşmesi yapılır.

 Franchise için başvurun

admin hakkında 1296 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*