Doliche Çorap Ücretsiz Bayilik Veriyor
doliche
Doliche ,geliştirdiği teknolojisiyle bu değerlerini, bayilik sistemi ile Türk toplumunun faydasına sunmaktadır. Bu sistem sayesinde girişimciler ve koku-mantar problemleri olan tüketiciler ortak bir faydada buluşacaklardır.

Doliche şemsiyesi altında oluşan bayii sistemi sayesinde girişimci ,Türkiyenin bu sektörde üretim ile tüketim arasındaki köprüyü oluşturmuş olacaktır.

Tüketicinin, ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmeti bütçesine uygun fiyatlarla sahip olma avantajı sağlanması hedeflenmektedir.

Bu yeni sektörün üç önemli pazar potansiyeli bulunmaktadır.

1-Medikal sağlık alanı (medikaller,eczaneler vb.)

2- Alış-veriş alanları(mağazalar,tuhafiyeler vb.)

3-Aktif pazarlama(evler,iş yeri vb.)

Gerek sektörde yer alan bağımsız orta ve küçük işletmeciler, gerekse sektöre girmek isteyen yeni girişimciler, bu bayilik sistemi sayesinde kendi teknolojisini üreten bir firmanın üyesi olmanın faydalarını yaşayacaklar. Yüzde 30 lara varan satın alma avantajı ve ürünlerde uygun fiyat politikası sayesinde ulaşılan yüksek satış hacmi, rekabet ortamı avantajı sağlayacaktır. Bunun haricinde başarısı ispat edilmiş ürün grubuna dahil olacak olan girişimciler, operasyonel verimliliği garantilemiş olacaklardır. Girişimciye yol göstermek adına ,bir yol haritası çizilmesinde yardımcı olunarak ürünlerin daha hızlı ve geniş satılması amaçlanmaktadır. Yine bu amaçla; ürünlerin tanıtımını yapan, afiş ve bröşür desteğimiz olacaktır.

Bilgi İçin;

Tel: 0 342 231 62 97
Tel: 0 538 354 86 58
FAX :0 342 231 62 97


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.