Dilim Börek Bayilik Şartları
dilim-borekBörek denince akla gelen ilk firmalardan biri olan dilim börek bayilikler vermeye devam ediyor.Dilim Börek 2003 yılında, çok mütevazi şartlarda; Engin Sağlamdemir, İlyas Bekoğlu ve Orhan Boğaz tarafından kuruldu. Bu uyumlu ortaklık ve tecrübe birikimi bir çok zorlukları kolaylaştırdı. 2006 yılına gelindiğinde İstanbul Avrupa yakası üretim ve lojistik merkezi faaliyete geçmiş, firma tanınmış, üç farklı noktada üretim ve dağıtım yapar hale gelmişti. Bu şaşırtıcı ve hızlı büyüme Dilim Börek’ in kendine özel damak tadı ve bunu korumak için yapılan fedakarca çalışmalarda gizliydi.

Büyümeyi kontrol altında tutmak, müşteriler ile iletişimi daha yakından takip etmek için 2008 yılı sonunda teknolojiye yatırım yapma kararı alındı. Mart 2009’ da grubun teknoloji ve dağıtım firması kuruldu. 12 Haziran 2009’ da bu alandaki ilk örnek olan 444 4 356 (ALODLM) çağrı merkezi faaliyete geçti. Kasım 2010’ da dört farklı noktada yapılmakta olan üretimin birleştirilmesi, üretim kapasitesinin arttırılması kararı alındı. Mart 2011’ de BRC standartlarında tasarlanan yeni üretim merkezi kuruldu. Dilim Börek bugünlerde kalitesini dünya standartlarında geliştirmek ve belgelemek için gerekli çalışmaları yapıyor. Lojistiğini daha nitelikli hale getiriyor. Yakında pek çok yenilik ile müşterilerine daha iyi hizmet sunar hale gelecek.

Dilim Börek, teknoloji ve inovasyona önem veren bir firma. Şirket bu doğrultuda sürekli yeniyatırımlar yapıyor. Örneğin 2006‘da İstanbul Avrupa Yakası’nda yeni bir üretim ve lojistik merkezi kurdu. 2009’da ise çağrı merkezini faaliyete geçirdi. Dilim Börek’ in 2009′da 8 milyonTL olan cirosu 2012′de 25 milyon TL’ye yükseldi. Şirket. 2013′te franchising sistemiyle İstanbul’da dokuz yeni şube daha açacak.
Uygun yer: Beylikdüzü, Başakşehir, Bahçeşehir, Avcılar, Sanyer, Şişli, Beşiktaş, Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Sancaktepe ve Tuzla.

İlk sermaye: Dilim Börek için, 400 bin ile 600 bin TL civarında bir yatırım söz konusu.

Ciro hedefi: Yıllık yaklaşık 1 milyon TL. Kar marjı: Adrese teslimde yaklaşık yüzde 50, mağazada kilogram satışlarda yüzde 100.

Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durabilecek, hijyen ve sunum standartları konusunda titiz adaylar tercih ediliyor.

Dilim Börek Bayilik İletişim Bilgileri
Web: dilimborek.com.tr
E-mail: info@dilimborek.com.tr
Tel: 44 44 356


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.