Dilek Pastanesi Bayilik Koşulları
Dilek pastanesi bayilikler vermeye devam ediyor…
Köklü bir geçmişe sahip olan Dilek Pastanesi, 2000 yılında radikal bir değişime imza atarak şubelerinde yemek servisi de yapmaya başladı. Bu tarz çok ilgi gördü. Şirket, yeni açtığı şubelerde pastane-kafe-restoran konseptini ön palana çıkardı. Şu sıralar yeni bir üretim tesisine taşınmaya hazırlanan şirket, bunun için 15 milyon dolarlık bir yatırıma hazırlanıyor. Ayrıca İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki şubesinin olduğu bina yıkılıp yeniden inşa ediliyor. Bu binanın teras katında A+ bir restoran açılacak.

Dilek Pastanesi ortaklarından Cabir Yazıcı, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam edeceklerini söylüyor. Yeni açılacak şubeler için İstanbul’a öncelik verilecek. Yurtdışından gelecek franchise talepleri de değerlendiriliyor. Yeni açılacak şubeler için yaya trafiğinin işlek olduğu yoğun caddeler ya da AVM’ler tercih edilecek. Franchise giriş bedeli pastane-kafe konsepti için 20 bin, pastane-kafe-restoran konsepti için 30 bin dolar olarak belirlenmiş. Reklam katkı payı olarak cirodan yüzde 1 pay alınıyor. Ayrıca ciro üzerinden yüzde 2 sürekli franchise ödemesi olarak talep ediliyor. Ortalama işletme sermayesi ise 200 bin TL. Ancak bu rakam işletme büyüklüğüne göre artabiliyor.
Dilek Pastanesi’nin üretim tesisi İstanbul İkitelli’de bulunuyor. Burada üretilen pastane ürünleri frigofrig araçlarla şubelere sevk ediliyor. Dilek Pastanesi’nde pastane ürünlerinin yanı sıra dünya mutfağından çeşitli yemeklerin sunulduğu restoran hizmeti de var. Restoran ürünleri ise merkezdeki ustalar tarafından hazırlanan reçetelerle şubelerdeki mutfaklarda hazırlanıyor.
Telefon: 0212 671 70 34
E-posta: dilekpastanesi@dilek.com.tr
Web: dilek.com.tr


admin hakkında 1295 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*