DİLEK CAR RENTAL BAYİLİK VERİYOR
Dilek Rent A Car Bayilik : Trabzon merkezli firma bayilikler veriyor.

Yetkili Firma : DİLEK CAR RENTAL

Dilek Rent A Car Bayilik Hakkında

Firmamız Trabzon Merkez kuruluşlu olup 2007 yılından beridir özveri ile müşterilerimize gerekli olan bütün hassasiyetleri göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Bu gaye ile hareket edip oluşturduğumuz müşteri portföyü sağlam temeller üzerinde tutarak genç filomuzu bayilerimiz ile hakkıyla genişletiyoruz. Dilediğiniz her bölgede Dilek Car Rental ismi ile bu yolculukta farklı konumlarda bayilik arttırımına devam ediyoruz.Oluşturduğumuz şuur doğrultusunda bizim ile çalışabilecek iş arkadaşlarımıza filomuzu sunuyoruz. Biz ilk günkü prensibimizi ve iş ahlakımızı bozmadan firmamızı dünya genelinde bir marka halinde kurumsal kimlik altında iş azmi yüksek firmalara destekçi oluyoruz. Geldiğimiz bu noktada DİLEK markasını bizim ile ortak görüş ve samimiyette buluşacağımız iş ortaklarımıza bu imkanı sunuyoruz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: ARAÇ KİRALAMA

Kuruluş Yılı : 2007

Toplam Çalışan Sayısı: 45

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Toplam Şube Sayısı : 20

Merkeze Ait Şube Sayısı : 4

Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0

Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 5

Hedeflenen Şube Sayısı : 61

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Girişimcinin bulunduğu bölgeye göre değerlendirilecektir. Bölge koruması yapılacaktır.

Girişimcide Aranan Özellikler : Müracaatlar elektronik posta yolu ile kabul edilecek, inceleme, talep ve ihtiyaç duyulduğunda telefon ile müracaat sahibine ulaşılacaktır. Aynı şehirden yapılan müracaatlar, ilk müracaat sırasına ve şartların yerine getirilme durumuna göre değerlendirip yerinde ziyaretler gerçekleştirilecektir. İstenilen şehirde özel engelleri olan girişimcilerin, şartlarının olgunlaşması için isim hakkı koruma ve bekletme imkanı özel bir fırsat olarak sunulmuştur.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Öncelikle telefon ile iletişim sağlayıp ön görüşme ve sizden istenilen detaylar doğrultusunda yüz yüze görüşülüp sağlıklı fikirlerle bu yolda birlikte hareket etmeliyiz.


admin hakkında 1283 makale

Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*