DİLEK CAR RENTAL BAYİLİK VERİYOR
Dilek Rent A Car  Trabzon merkezli firma bayilikler veriyor. Trabzon Merkez kuruluşlu olup 2007 yılından beridir özveri ile müşterilerine gerekli olan bütün hassasiyetleri göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Bu gaye ile hareket edip oluşturduğu müşteri portföyü sağlam temeller üzerinde tutarak genç filo bayileri ile hakkıyla genişletmektedir. Dilediğiniz her bölgede Dilek Car Rental ismi ile bu yolculukta farklı konumlarda bayilik arttırımına devam ediyor. İlk günkü prensibi ve iş ahlakını bozmadan firmayı dünya genelinde bir marka halinde kurumsal kimlik altında iş azmi yüksek firmalara destekçi oluyor. Geldikleri bu noktada DİLEK markası ile ortak görüş ve samimiyette buluşacağı iş ortaklarına bu imkanı sunuyor.

Girişimcinin bulunduğu bölgeye göre değerlendirilecektir. Bölge koruması yapılacaktır. Müracaatlar elektronik posta yolu ile kabul edilecek, inceleme, talep ve ihtiyaç duyulduğunda telefon ile müracaat sahibine ulaşılacaktır. Aynı şehirden yapılan müracaatlar, ilk müracaat sırasına ve şartların yerine getirilme durumuna göre değerlendirip yerinde ziyaretler gerçekleştirilecektir. İstenilen şehirde özel engelleri olan girişimcilerin, şartlarının olgunlaşması için isim hakkı koruma ve bekletme imkanı özel bir fırsat olarak sunulmuştur. Öncelikle telefon ile iletişim sağlayıp ön görüşme ve sizden istenilen detaylar doğrultusunda yüz yüze görüşülüp sağlıklı fikirlerle bu yolda birlikte hareket etmeliyiz.


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.