Digiturk Bayilik Şartları
digiturkDijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye’ye hizmet vermek amacı ile 1999 yılının mart ayında kurulan DIGITURK, 2000 yılının mart ayından beri üyelerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dijital platform kuruluşu olarak, bünyesindeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırmaktadır.

Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlığını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren DIGITURK, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye’nin ilk ve tek ismi olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan DIGITURK, Avrupa’nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Digiturk Bayilik Şartları : Bağlı olduğu bölgede Digituk’ün hem satış hemde teknik servis anlamında üyelerine iyi hizmet verecek,elektrik elektronikten anlayan mevcut alt yapısı oluşmuş firmalara güçlü anlamda destek olabileceğimiz ve desteğimizi karşılıksız bırakmayacak hırslı ve vizyon sahibi firmalar olması tek şartımızdır.Çağrı merkezleri veya teknik satış ve operasyon işi yapan tüm firmalar.

Digiturk Bayilik Destekleri :
Eğitim,Aktivite Destek,Personel
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : %40-%200
Bayilik için ek şartlar : Şartlarımız bizimle iletişime geçildikten sonra birebir ifade edilecektir.

Digitürk Adres: Yıldız cad.No 34 Polat Towe Beşiktaş
Şehir: İSTANBUL
İlgili Kişi : Reyhan KESKİN
Telefon Numarası : (34000) 5325550547
E-posta : reyhan.keskin@digiturk.com.tr
Web Sitesi : digiturk.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.