Dia SA Bayilikler Veriyor
dia
Dia Grup 7 ülkede, 2000’den fazla franchise mağazasıyla operasyon yapmaktadır. DIA’nın tüm dünyadaki büyüme stratejisinde Franchising, yerel marketlerin gelişmesine katkı yapan önemli bir sistemdir. 1989 yılında başlayan franchising çalışmaları, kişilere kendi işini kurma olanağı yaratırken diğer yandan da finansal ve ticari risklerden uzak, karlı bir yatırım haline gelmiştir. Türkiye’de kendi alanında franchising veren tek marka olan DiaSA, ilk franchise mağazalarını 2004 yılında açmaya başladı. Türkiye, 2009 yılı sonunda franchise mağaza sayısını 245’in üzerine çıkararak, İspanya’dan sonra en fazla franchise mağazasına sahip ülke konumuna yükseldi. DiaSA İzmir’den Muğla’ya, Afyon’dan Eskişehir’e, İstanbul’dan Kayseri’ye, Edirne’den Diyarbakır’a 28 şehirde franchise sistemini başarıyla sürdürmektedir.
Türkiye’de DIA-Sabancı ortaklığının gücü sayesinde yaklaşık 374 franchise mağazası bulunan DiaSA hiç şüphesiz ki; DIA İspanya’nın bilgi birikimi ve DiaSA’daki uzman çalışanların desteğiyle ulaştığı bu başarısını katlayarak büyümeye devam edecektir.

Geliştirilmiş olan franchise formülü ile DiaSA, bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak edecektir.Kısacası, bir dünya markası ile yola çıkın, piyasadaki yerinizi alın.

Ana Şartlar

Franchise giriş bedeli : 2500 EURO (KDV dahil)
Tabela Harcı: 500 EURO
Banka Teminat Mektubu: 35.000 TL

Proje Detayı ( 200-250 m² baz alınan bir mağaza için )

İki ana başlıktan oluşmaktadır.

Demirbaş

Ürün

Demirbaş

Mağazayı oluşturmak için gerekli olan ekipman.

Fiyatlar ve gerekli demirbaşlar listesi:


Demirbaş Şekli

Fiyatı (Kdv Dahil)

Raf

20.000 – 25.000 TL

Etlik – Sütlük (2,50 + 3,75)
(Min. 2 Adet)

15.000 – 20.000 TL

Elektrik Taahüt İşleri
(Aktif-Reaktif Pano Dahil)

12.000 – 15.000 TL

Jeneratör (25 Kwa)

10.000 – 13.000 TL

Derin Dondurucu

1.500 – 2.000 TL

Mağaza DiaSA Konsept Görselleri

2.000 TL

Bilgisayar

1.000 TL

Bilgisayarlı Yazar Kasa

6.350 Euro + KDV
(2 Adet için )
(Peşin Olarak DiaSA’dan Alınır)

* (Fiyatlar Mağaza Büyüklüğüne Göre Değişiklik Gösterebilir)

Ürün

Yaklaşık 3000 kalem paketli mal peşin ödeme koşulu ile size ulaştırılmaktadır.

Fakat siz bizim portföyümüzdeki paketli mal dışında ;

Şarküteri, kasap, unlu mamul, gazete, açık kuruyemiş ve isterseniz meyve sebzeyi kar marjını kendiniz ayarlamak koşuluyla satabilirsiniz.

Not: Bu föyde belirtilen veriler bugünkü tarih için geçerlidir. Piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Dia’nın Franchise’lara katkısı nedir?

DiaSA, franchisee adaylarının talepleri doğrultusunda ideal mağaza yerlerinin değerlendirilmesi ve temin edilmesinde destek olmaktadır. DiaSA’nın sağladığı tüm avantajlara ve yarattığı fırsatlara karşılık olarak franchisee’den tek beklentisi en iyi kalite ve en ucuz fiyat taahhütünü koruyarak müşteri memnuniyetini sağlamasıdır. DiaSA’nın uzman satınalmacıları sayesinde sürekli geliştirilen DIA Markalı ürünler ve pazarın yarattığı talep doğrultusunda yenilenen ürün yelpazesi en uygun fiyatlarla tüketiciye sunulur. Böylece franchisee, detaylarla uğraşmaz ve sadece mağaza işletmesine yoğunlaşır. Ayrıca kendi uzmanlık alanına göre mağazaya ekstra meyve-sebze, açık şarküteri veya et bölümü eklemekte özgürdür. Ayrıca her türlü mağaza içi reklamı, malzemeyi DiaSA tedarik eder, personel seçimi ve eğitimi konularında destek verir. Bunlara ek olarak franchisee nakliye için de bir bedel ödemez. Lojistik desteği de yine DiaSA tarafından sağlanır.


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.