Devremülk Alıp Satarak Para Kazanın
devremulkDevremülk nedir? kavramı, kişinin kendisi tarafından belirlenen tarihlerde yılın 15 günlük veya daha uzun bir diliminde satın alınan mülkü ifade ediyor. Diğer bir deyişle devremülkü satın alarak, ömür boyu seçilen tarihler arasında ücret ödemeden tatil yapma imkanına erişmiş oluyorsunuz. Ayrıca devremülkünüzü istediğiniz zaman satma hakkının yanı sıra gelmediğiniz zamanlarda kullanma hakkınızı kiraya verebiliyorsunuz.

Devremülk süresi

Devremülkler tapulu olduğu için satma, devretme, kiraya verme veya miras bırakma hakkını da beraberinde getiriyor. Bir devremülke yılın 7, 10 veya 15 günlük dilimlerinde sahip olabiliyorsunuz.
Devremülk alıp satarak para kazanmanız mümkün.

Bir çok devremülk sahibi devremülkleri satın aldıktan sonra bazıları zamanında tatile gidememekten dolayı bazılarıda sürekli aynı yerde tatil yapmaktan bıktıları için devremülklerini satışa çıkarıyorlar. Aynı zamanda yükselen aidatlarda satış yapmalarına sebeb olabiliyor.

Bu durumda devremülk sahipleri ise ilan sitelerinde haklarını satışa çıkarıyorlar. Burada iki durum söz konusu bazı emlakçılar bu devremülkleri ucuza kiralayıp o bölgede tatil yapmak isteyenlere yüksek fiyattan kiralayabiliyor bazılarıda hepsini satın alıp dönemi geldiğinde satışa sunuyor.

15 tatil ve yaz tatili en çok satışların yapılacağı zamanları kapsıyor. Birde bayram tatilleri çok önemli. Bu tarihler arasında müşterileriniz size normal fiyatların üzerinde ödeme yapabilirler.

Son bir öneri ise bu işi yapmak istiyorsanız en çok marmara bölgesindeki devremülkleri takip etmelisiniz. Marmara bölgesinde de en popüler olan devremülk ihlas armutlu tatil köyü . Ardından da Sarot Termal vadi ve Caprice Gold Palace geliyor. Yalnız Tüm ağırlık neredeyse ihlas armutlu tatil devremülklerinde.


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.