Deve Döneri Moda Oldu
deve döneri satışı
deve döneri satışı
Son yıllarda sucuk döner balık döneri sıkça duymaya başlamışken şimdide deve döneri popüler olmaya başladı.Farklı iş kurmak isteyenler için ideal bir iş konumunda olan deve döneri satışı son ayların revaçta işi.Tabi işin en sıkıntılı kısmı ülkemizde bu kadar çok deve bulunmaktamı ?İşte en önemli soruda burada…

Balıkesir’de geçen hafta başlayan kermeste yapılan ‘deve döneri’ne vatandaş ilgisi artıyor. Deve döneri ekmek arası olarak günde ortalama 2 bin adet satılıyor.
Gündoğan Kuran Kursu ve Okul Talebelerine Yardım Derneği’nce 23 Mayıs’ta açılan, ‘Geleneksel Balıkesir Kermesi’nde, gıda, giyim ve hediyelik eşya ürünleri satışa sunuluyor.

Gıda bölümünde en fazla ilgi gören ürünlerin başında ‘deve döneri’ geliyor. Stant sorumlusu Ahmet Çetin, etinden döner yaptıkları deveyi, burhaniye ilçesinden temin ettiklerini söyledi.
Çetin, “Deve eti biraz ekşimsi oluyor. Dinlendirdiğimiz için bu ekşiliği azalttık, süper bir lezzet oluşturduk. Yarım ekmek arası döneri 7 TL’ye satıyoruz” dedi.

milliyet


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.