DeFacto Bayilik
defacto
Akdeniz modasının öncü markası DeFacto; 2003 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. 2004 yılında Alman bir grup işe çalışarak ” mağazacılık” deneyimlerine başlayan, Türkiye’de “Akdeniz” modası denildiğinde ilk akla gelen marka olmayı başaran DeFacto Bayilik Ağı bugün; Türkiye genelinde 103 DeFacto shop mağazası, 400 e yakın seçkin corner bayisi, yurtdışında 4 shop mağazası ve 63 corner bayisi ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline geldi. DeFacto Bayilik
DeFacto Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: DeFacto Plaza, Basın ekspres yolu Bahariye caddesi No.31 – 34303 Halkalı İstanbul – İletişim için tıklayınız.
DeFacto Bayilik – Giyimde Bayilik

DeFacto Bayilik – Giyimde Bayilik

DeFacto – Ulaşım nasıl sağlanır?
Minibüs hatları: Topkapı-İkitelli (Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar üzerinden), Topkapı-Otogar (Esenler, Bağcılar üzerinden), Halkalı-İkitelli, Güneşli-İkitelli, Başakşehir-İkitelli, Sefaköy-İkitelli, Bakırköy-İkitelli (Şirinevler, Güneşli üzerinden)

Otobüs hatları: Atakent-Taksim (Aksaray, Esenler, Bağcılar üzerinden), Zeytinburnu-Marmara Sanayi Sit.(Yenibosna, Merter üzerinden), Başakşehir-Bakırköy (Yenibosna, Bahçelievler, İncirli üzerinden), Başakşehir-Taksim (Yenibosna, İncirli, Merter, Aksaray üzerinden), Aksaray-İkitelli (Göztepe, Mahmutbey otoban üzerinden)

Yol Tarifi: E-5 yönünden geliş; Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Yan yol takip edilir ,212 AVM’ye gelmeden önceki Halkalı yönüne dönülür. Yol köprü üstüne çıkar, köprü bitiminin ardından ikinci sağa (Mehmet Akif Mahallesi yönü) girilir ve düz devam edilerek Defacto binasının arka tarafına çıkılır. Hiçbir yere sapmadan devam edildiğinde binanın önüne gelinir.

Tem bağlantı yolundan geliş; Atatürk havalimanı sapağından girilerek Basın Ekspres yoluna girilir. Ardından gelen Mahmutbey-Halkalı-İkitelli sapağından girilerek sağa dönüş yapılır . Yolun devamında köprü bitiminin ardından ikinci sağa (Mehmet Akif Mahallesi yönü) girilir ve düz devam edilerek Defacto binasının arka tarafına çıkılır. Hiçbir yere sapmadan devam edildiğinde binanın önüne gelinir.

DeFacto Bayilik Hakkında : 2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.

DeFacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının “rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına” hitap ediyor. Defacto kaliteli insan kaynağına verdiği önem ve benimsediği koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye”nin dünyadaki saygın bir markası olma hedefiyle her geçen gün pazar payını artırıyor. Modayı uygun fiyata satma politikası ile olduğu kadar yaygınlığı ile de ‘rahat ulaşılabilir’ bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.