Çocuklar için organizasyon şirketi kurma
anaokuluAnaokulu ve kreşlerin iyice arttığı bir dönemdeyiz,kadınlarında iş hayatında etkin rol oynaması,çocukların kreş ve anaokullarına gitmesiniz zorunlu kılmaya başlamıştır. Peki bu durumdan biz girişimciler nasıl bir pay alabiliriz.Anaokulları ve kreşler bu durumdan çok kazanan gruplardır,peki bizler neler yapabiliriz.

Çocuklarını kreşe vermiş olan insanların anlatımlarını duymuşumdur.Aylık 800 liradan başlayan kreş fiyatlarının yanında sürekli yapılan okul içi aktivitelerle oldukça para harcamaktalar.Şimdi size aylık belki 10.000 tl kazandıracak iş fikrimizden bahsedelim.

Bir organizasyon şirketi kurun,fakat hedef kitlesi sadece çocuklara dönük olsun,kreş ve anaokullarını gezerek buraların müdürleriyle görüşün yaptığınız aktivitelerden bahsedin,bunlar neler olabilir,piknik,el becerilerini geliştirecek uygulamalar,yada aklınıza gelebilecek başka aktiviteler.Bir tiyatro oyuncusuyla görüşüp ders anlatması için bile kreşe davet edebilir,bunun karşılığında dahi para alabilirsiniz.

Büyük şehirlerde yüzlerce binlerce kreş ve anaokulu olduğunu düşünürsek hedef kitleyi daha iyi görebiliriz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.