Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar
cigkofte
1.Çiğköftemiss Bayilik : Çiğköftemiss, bayilerinden franchise bedeli, isim hakkı, giriş bedeli ve benzeri adlar altında bir ücret almıyor.
a-İster 1 kilogram ister 100 kilogram, şubelerimiz diledikleri ölçüde ürün alabiliyorlar. Kota uygulamıyoruz.
b-Şubelerimiz için ürün seçimi serbestliği sağlıyor, istemedikleri için zorunluluk getirmiyoruz.
c-çiğköftemiss markası altında, anlaşma koşullarına bağlı kalmak koşuluyla başka ürünlerin satışına izin veriyoruz.
d-Ürünleriniz kapınıza kadar teslim ediliyor, otogara gitmek zorunda kalmıyorsunuz.

Çiğköftemiss Bayilik Başvuru Formu Link Çiğköftemiss satış ekibi sizinle irtibata geçecek ve şubeyi kurmanızda yardımcı olacaktır.

Çiğköftemiss Bayilik Destekleri
Üstelik eğitmenlerimiz çiğ köfte satış ve sunum eğitimi veriyor, şube personelini hazır hale getiriyor.

Çiğköftemiss Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Alemdağ Cad. Güler Sok. Güler İşhanı No:2/45 Ümraniye-İSTANBUL
Tel : (0216) 327 96 65
Fax : (0216) 391 99 38
E-mail : bilgi@cigkoftemiss.com

2.Tatlıses Çiğköfte Bayilik : Stratejik planlarında bir yıllık süreçte, Türkiye genelinde 400 bayii hedefleyen Tatlıses Çiğköfte,1 ay gibi kısa sürede 170 bayilik vermiş ve sayısını hızla arttırmaya devam etmektedir. Üretimi iso 9001 ve 22000 kalite sistemleri kullanılarak ve Türkiye’de çiğ köfte sektöründe ilk ve tek Helal sertifikasına sahip firma. Uzun süredir sürdürülen Ar-Ge çalışmaları neticesinde yeni ürün çeşitleri Tatlıses Çiğköfte’de. Tatlıses Çiğköfte Bayilik Başvuru Formu Link

Tatlıses Çiğköfte Bayilik İletişim Bilgileri
0530 281 59 81
0530 498 82 37
0530 615 84 29
0530 615 84 26

3.Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik : Şirketimiz, 1994 yılından bu yana Etsiz Çiğ Köfte sektöründe yer alan METİN ÇAKIR tarafından 2004 yılında ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markası ile faaliyet göstermeye başlamış olup, kısa sürede ulaştığı eşsiz lezzet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde damak zevkine hitap eden herkesin vazgeçilmez durağı haline gelmiştir. Özellikle 2005 yılından sonra Etsiz Çiğ Köfte’ye olan rağbetin artması ile benzerlerinden kolaylıkla ayıran lezzeti sayesinde ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA’nın Etsiz Çiğ Köftesinin ünü kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Gelen yoğun talep üzerine 3 şube ile başlayan bayi ağımız 2010 ilk yarısı itibari ile 100’ü geçmiş olup, gelecekle ilgili hedefimiz kısa sürede yurt içinde ve başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada MEŞHUR ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markasının olduğu bayi ağına ulaşmaktır. Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik Başvuru Formu Link

Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik Şartları
1.Dinamik ve girişimci bir ruhla ,hijyen şartlarını esas alan bir kadroya sahip olmak.
2.Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ve basarma arzusu içinde olmak.
3.Satış noktası büyüklüğün 20 ila 50 metrekare arasında olmasını saglamak.
4.Satış noktasının araç ve yaya trafiğinin yoğun oldugu, işlek cadde üzerinde veya yakınında yer seçmek.
5.Yeni açilacak Satış noktsının diğer ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA Satış noktasına uygun mesafede olması.
6.Satış noktasının içerisinde su tesisati bulunan mutfağın olması.
7.Satış noktası iç dizaynını Şirketimizin konseptine uygun şekilde yapmak.
8.Satış noktasinda dışarı paket servis için en az 1 motosiklet bulundurmak.
9.Tavsiye ettiğimiz 12:00 – 24:00 saatlerinde arasında çalışmak.
10.Bayilik (franchising) sözleşmesini karşılıklı imza altına almak ve sözleşmeye uymak.
11.Bayilik (Franchising) bedeli ödemek.

Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik İletişim Bilgileri
Adres: Küçükköy Merkez / ISTANBUL
Tel : 0212 477 88 83 – 0532 643 24 81
Fax : 0212 618 02 20

4.Oses Çiğ Köfte Bayilik : Bayilikte işletmeci için satış, kar oranı, yer seçimi, kiranın belirlemesi, kazanç ve potansiyeli bakımından en önemli aşamadır. Açılacak işletmede düşünülen noktanın cadde ve yaya trafiğine yoğun olması. Açılan işletmenin konumu ve görünümü çok önemlidir. Bu sebeple müşterinin dikkatini çekecek ilk şey tabela, vitrin ve temizlik düzeni olarak uzaktan fark edilmelidir.

İşletmeci personel ve müşteri bakımından bizzat işleyişle ilgili bilgilere hakim olmalıdır. İşletmede çalışan personelin müşteri potansiyeli bakımından sürekli temiz, düzenli, güler yüzlü ve güvenilir yani müşteri odaklı olması gerekir. Firmamız işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.

İşletme sahibi kendi mağduriyetinde tedarikçi firmayı, marka sahibini mağdur etmemelidir. Profesyonel olarak çözüme kavuşturmada başarı esas olmalıdır. Franchise yatırımcımız sistemle rekabet etmemeli ve ödemelerini aksatmamalıdır. Oses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Oses Çiğ Köfte Bayilik Destekleri
1.Bayilik verildikten sonra açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
2.Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekip ile gerçekleştirilir.
3.İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlıyoruz.
4.Firmamız tarafından sürekli franchise koordinatörünce denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini artırmaya yardımcı olur.
5.Firmamız sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğköftede akla ilk gelen marka olarak satışı artırır.

Oses Çiğ Köfte Bayilik Şartları
1.Franchise bedeli almıyoruz. Herhangi bir bedel ödemeden bayimiz olabilirsiniz.
2.Tek prosedürümüz franchise sözleşmemizdir.
3.Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.
4.İşletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendiriyoruz.
5.Ulusal – yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
5.Türkiye geneli fiyat politikamız sabittir.
6.Avrupa standartlarında üretim yapmaktayız. Ürünümüz tescilli ve onaylıdır.
7.Ürünümüzün satış ve sevkiyatı barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle üretilmektedir.
8.Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörümüz tarafından teknik destek alacaksınız.
9.Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
10.Yatırım yapan kişi şubeyi kendi imkanlarıyla yaptırmak isterse standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yaptırabilir.
11.Açılışlarda ikram olarak dağıtılmak üzere bedelsiz ürün verilir.
12.İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlayabiliyoruz.
13.İşletme personeli için kendi bünyemizde uygulamalı gerekli eğitimi veriyoruz.

Oses Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : 0533 817 72 24

5.Komagene Bayilik : Türkiye Genelinde: Tüm iller, ilçeler ve AVM’lerde Dünya Genelinde: Tüm Dünyada Franchise verilecektir.

Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) lider etsiz çiğ köfte zinciri oldu. Komagene ilk üretimine 2003 yılında İstanbul’da başladı. 2008 yılında yüzden fazla noktaya ulaştı. Vizyonu ve hedefi, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır. Komagene çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, işini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın almadan depoya, üretimden dükkana, tezgahtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşteriye sunulan hizmet, ürünü paketleyip vermekten ibaret değildir.

Sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğ köftede akla ilk gelen marka olarak satışı arttırır. En yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur. Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar. Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir. Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır. Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır. Komagene Bayilik Başvuru Formu Link

Komagene Bayilik Şartları
1.İşinin başında durması
2.Kurallara uyması
3.Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
4.Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
5.Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
6.Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

Komagene Bayilik Doğru Yer Seçimi
1.Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
2.Komagene zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
3.Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
4.Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
5.Aranan kriterler ve alt sınırlar Komagene tarafından bildirilir.
6.Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
7.Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

Komagene Bayilik Doğru İşletmeci Seçimi
1.Komagene işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Komagene’nin beklentileri karşılanır.
2.Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
3.Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
4.İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
5.İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
6.Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. 7.Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
8.İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. 9.Komagene, geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
10.İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
11.İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.

Komagene Bayilik Anlaşması Sağlandıktan Sonra Yapılacaklar
1.Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
2.Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
3.Dükkan franchise giriş bedeli ödenir.
4.Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
5.Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, Komagene standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
6.Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Komagene geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
7.İşletmenin Komagene’den mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
8.İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
9.Komagene franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

Komagene Bayilik İletişim Bilgileri
İstanbul / Marmara Bölgesi
0541 357 30 04 / 0549 743 36 76
İç Anadolu / Karadeniz Bölgesi
0541 357 30 01
Ege Bölgesi
0541 357 30 02
Doğu Anadolu / Güney Doğu Anadolu Bölgesi
0541 357 30 01

6.Pan Çiğ Köfte Bayilik : Pan çiğ köfte ticari ahlak kurallarına bağlı olup ve bu konuda garanti veren bir firmadır. Bu özelliğinden dolayıda aynı hassasiyete sahip insanlarla çalışmaya özen göstermektedir. Yeni bayilik vereceği zaman aradaki mesafeyi km ‘ye göre değil bölgedeki mevcut bayinin oluruna bırakan ve olur almadan bayilik vermeyen istisna bir firmadır. Pan Etsiz Çiğ Köfte daha kuruluşunun 5. ayında kalite belgelerini tamamladı. İnsan sağlığını önemseyen ve bunu kendine ilke edinen Pan Çiğ Köfte kaliteyi, hijyeni ve lezzeti bir arada bulunduran ender kuruluşlardan biri olduğunu göterdi ve ISO 9001, ISO 22000, HACCP ve GHP kalite sistem belgelerini aldı.

5 Mayıs 2008’de faaliyete başlayan Pan Etsiz Çiğ Köfte çok kısa zaman da kurumsallaşma yolunda adım atmıştır. Ankara’nın her bölgesine aynı hassasiyetle hizmet vermek isteyen Pan Çiğ Köfte çok sayıdaki bayilik başvurularını inceleyip gerekli şartları oluşturup markasını temsil edebileceklere hizmet hakkı tanımaktadır. Toplumun unutulmuş kültürlerini yeniden canlandıracak olan Pan Etsiz Çiğ Köfte daha farklı hizmet alanlarına girerek yine bayilik sistemiyle birçok insana hizmet kapısı açacaktır.

Pan Çiğ Köfte Bayilikte İsim hakkı bedeli yok, katkı payı yok, açılış ikramı ve reklam desteği var. Pan Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Pan Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Erciyes Sanayi Sitesi 2. Cad. No: 25 Macunköy ANKARA
Tel : 0 312 387 40 80
Fax : 0 312 387 40 80

7.Padişah Çiğ Köfte Bayilik : Firmamız 2000 yılından beridir üretici firma olarak bu işi yapmaktayız.Ürünümüz hijyenik ortamlarda hazırlanıp, 14 çeşit malzeme kullanılarak özenle sizlerin hizmetine sunuluyor. Tarım il müdürlüğünden alınan çeşitli takdir belgelerimiz vardır.Çalışma sistemimiz üretime yönelik olduğundan dolayı amacımız bütün illere bayilikler vermektir. %100 kar marjı ile çalışıldığından getirisi yüksektir. Bayilerimizden şimdiye kadar hiçbir şikayet söz konusu değildir. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmadığı halde 7 gün dayanma gücü vardır. Çünkü bütün malzemelerimiz 1. sınıftır. Padişah Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Padişah Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Tel : 0346 223 61 23
GSM : 0532 658 35 10
Mail: iletisim@padisahcigkofte.com

8.Doping Çiğ Köfte Bayilik :
Dr.performans gıda olarak, gıda ve çiğköfte sektöründe yılların deneyimi ve tecrübesiyle , çiğköfte sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırdık.enerji ve besin değeri yüksek Doping çiğköfte ve kişiyi zinde ve formda tutacak Doping çiğköfteyi ürettik. Bayiye ve sektöre verdiğimiz önemle hızla güçlü bir bayi altyapısına ulaştık.bayi odaklı, bayiye değer veren kazan, kazan sistemiyle bayinin performansına göre aylık geri ödemeler yapıp bayiyi maddi olarak destekliyoruz.

Bayiye performansına göre aylık ve yıllık ödüller vererek maddi ve manevi olarak destekliyoruz. Sertifikalı imalathanemizde, sağlık ve hijyen koşullarına önem verilerek üretilen çiğköftemiz siz değerli bayilerimize sağlık ve lezzetini bozmayacak şekilde özel olarak vakum makinelerinde vakumlanıp gönderilir. Bayi altyapısında birlikte kazanç felsefesini benimsemiş bir yapıyla hızla büyüyen bir kuruluş olarak aralıksız faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Doping Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu – Doping Çiğ Köfte Ana Bayilik Başvuru Formu – Doping Çiğ Köfte Yurtdışı Bayilik Başvuru Formu ve Doping Çiğ Köfte Distribütörlük Başvuru Formu için Link

Doping Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Adres: Uğur Mumcu Mah. G cad. 2422. Sok. No:23 Sultangazi / İstanbul
Tel : +90212 475 5 476
Gsm : +90506 487 53 30
Gsm : +90535 588 2004
Mail : info@dopingcigkofte.com

9.Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik :
Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğ Köfte 2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir. Ziyafet Çiğ Köfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmak. Sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmek. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamak. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmak.

Yatırım da riski en aza indirgeyen ve hatta gelir garantili Çiğköfte sektörüne güçlü bir marka, zengin bir consept, inanılmaz lezzetiyle yatırımcısına her türlü desteği veren Ziyafet Çiğköfte ile katılmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz. Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu veya Ziyafet Çiğ Köfte Distrübitörlük Başvuru Formu Link

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Uğurmumcu Mah. Ahmet Yesevi Bulvarı 2345 Sk. No:10/2 Sultangazi – İSTANBUL Türkiye
Tel :(0212) 668 09 63
Fax :(0212) 667 59 75
Gsm :(0532) 653 49 54
Email : info@ziyafetcigkofte.com

10.Çiğköftecin ( Kahtalı Hasan Usta ) Bayilik : Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta 1981 yılında Adıyaman’ın Kahta ilçesinin Belenli köyünde doğdu . İlkokulu bitirdikten sonra, tahsiline devam etmeyerek iş hayatına erken atıldı. Adıyaman Kahta’nın tadı olan çiğköfteyi en iyi şekilde sunmak ve lezzetini Türkiye dışına duyurmak için İstanbul’a çok küçük yaşlarda gelerek çeşitli mesleklerde çalıştı. Ama aklında hep hayali olan Çiğköfte İşletmeciliği vardı.

Uzun süre tazeliğini ve kıvamını koruyan cevizli Çiğ köfte artık sektörleşmek için usta bir el bekliyordu. Çiğ köfteci Hasan Usta’nın Türk mutfağının dünyadaki en zengin mutfağı olduğundan bir şüphesi yoktu ama Türkiye’nin Dünya’da markalaşan bir lezzetinin olmaması dikkatinden kaçmadı. Bu amaçla çiğ köfteyi bir Dünya markası yapmak için kolları sıvadı. 2005 Yılında İstanbul Avcılarda Parsellerde İlk İşletmesini açarak çiğköfteyi kısa bir süre içinde 3 şubesi ve onlarca bayisi ile en iyi şekilde yürütmeye başladı.. Kıvrak zekası ile en iyi tadı yakalayan Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta bu alanda sürekli çalışmalar yaparak Lezzetini Avrupaya taşımak için çalışmalara başladı. Çiğköftecin ( Kahtalı Hasan Usta ) Bayilik Başvuru Formu Link

Çiğköftecin ( Kahtalı Hasan Usta ) Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. İstiklal Cad. No:87/B Parseller/Avcılar/İstanbul
Tel : (0)212 423 22 45

11.Samsat Çiğ Köfte Bayilik : Samsat Çiğköftecisi, %100 doğal etsiz çiğköftesini müşterilerine sunmak isteyen girişicimler için aşağıda sunulan şartlar dahilinde yeni bir gelir kapısı oluşturuyor. Hijyenik şartlarda ve %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel formüllü etsiz çiğ köftesimizin üretiminden, teşhirine ve reklam-pazarlama ayağına kadar her tür konuda girişimcilerimizin yanındayız. Samsat Çiğköftecisi, bayilerinden franchise bedeli olarak 2000 (ikibin) TL almaktadır. Samsat Çiğköftecisi, bütçenize en uygun koşullarda şube açmanız için size destek sağlıyor. İster 1 kilo ister 100 kilo, istediğiniz ölçüde ürün alımı sağlıyor, kota uygulamıyoruz. Ürün seçimi serbestliği sağlıyor, istemedikleriniz için zorunluluk getirmiyoruz. Marka ismi altında, anlaşma koşullarına bağlı kalmak koşulu başka ürünler satımına izin vermekteyiz. Samsat Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Samsat Çiğ Köfte Bayilik Şartları
1.Konum: Bayilik için yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunulması (Samsat zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur.)
2.Finansman: Samsat Şube modeli baz alınarak, kurumsal iç dekarasyon ve tanıtım ekipmanları için firmamızın belirlediği maddi şartları yerine getirmek (10 metrekarden ufak olmamak şartı ile, su-elektrik ve ruhsat şartlarına haiz reklam teşhiri için uygun cepheye sahip dükkanlar için onay verilir.)
3.İşletme Faaliyetleri: Tarafımızdan ürün teşhir ve tanzim eğitimi verilen işletmecilerin firmamızın belirlediği prensiplere uyması istenir. (Doğru ürün teşhiri, belirlenen malzemeleri kullanma, tanıtım malzemleri dışına çıkılmamsı ve ödeme periyodu dışına çıkmaması)

Samsat Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Tel : 0 212 644 19 03
Cep : 0 537 440 90 75
Mail: info@samsatcigkoftecisi.com

12.Cesa Çiğ Köfte Bayilik :
Cesa Çiğköfte, bu yıl özellikle Karadeniz illerinde ve Anadolu’daki büyük şehirlerde şubeler açacak. Yurtdışnda ise Balkan ülkelerine ağırlık verecek. Almanya ve Fransa’da da şube açılması planlanıyor. Şirket. yurtiçi ve yurtdışında bu yılın sonuna kadar 75 şube açmayı hedefliyor. Cesa Çiğköfte, franchise giriş bedeli almıyor. Cesa Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Yatırımcı işletmeyi çalışır hale getirecek donanımı tedarik etmekle yükümlü. Şubeler ortalama 20 metrekare büyüklüğünde açılıyor. Cesa Çiğköfte’nin üretim tesisi İstanbul Esenyurt’ta bulunuyor. Bu tesis bin 600 metrekare kapalı alana sahip. Cesa Çiğkofte. rakiplerinden farklı olarak. müşterilerine “Cesa Çiğkofte Seti” sunuyor. Bu set evde çiğköfte yapmaya olanak sağlıyor. Şirket bu ürününü özellikle Avrupa’da ön plana çıkarmayı planlıvor.

Cesa Çiğköfte Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Akçaburgaz Mahallesi Mercedes Caddesi No:3 K:1 Esenyurt – İSTANBUL
Tel : +90 (212) 858 13 31-32
Faks : +90 (212) 858 13 36
Eposta: bilgi@cesacigkofte.com.tr

13.Battal Bey Çiğ Köfte Bayilik : Çiğköfteci Sait Ustanın kurucusu Sait Aybak. ikinci markası Battal Bey’i de pazara sundu. İdil’in ortalarında ilk şubesini İstanbul’da açan Battal Bey, kısa sürede 16 noktaya ulaştı. Battal Bey. bu yıl bayilik sistemiyle yeni şubeler açacak. Başta İstanbul olmak özere Türkiye genelinden gelecek bayilik talepleri değerlendirilecek. Bayilik için herhangi bir teminat ya da isim hakkı bedeli istenmiyor. Sadece markanın konseptine uygun tabela ve dekorasyon maliyetlerinin karşılanması yetiyor. Battal Bey’in İstanbul Sultangazi ve Edime Uzunköprü’de iki üretim tesisi bulunuyor. Bu iki tesiste günde 1 ton çiğköfte hazırlanıyor. Battal Bey şubelerinde çiğköftenin yanı sıra irmik helvası da satılıyor.

Battal Bey Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Telefon : 0555 324 84 23
E-posta : info@battalbey.com

14.Çiğköftem Bayilik :
Çiğköftem’in başarısının sırrı işletmecilerinin ve çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde hareket etmeleridir. Çiğköftem bayisi olmak, size başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak;
Çiğköftem işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Çiğköftem’in deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir. Çiğköftem Bayilik Başvuru Formu Link

Çiğköftem Bayilik Avantajları
1.Yurtdışında ve yurtiçinde tanınmış marka avantajı sağlar.
2.Çok düşük ve ölçülebilir maliyet imkânı sunar.
3.Aylık yada yıllık cirodan kar payı almaz.
4.Günlük taze ürün sunmanızı sağlar.
5.Yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sistem sunar.
6.Eğitim ve uzman personel desteği sağlar.

Çiğköftem Bayilik Şartları
1.Lokasyon: İş yapma potansiyeli yüksek olan işlek ve merkezi noktalar (caddeler, AVM’ler, metro istasyonları, üniversite kampüsleri vs.)
2.Ücretsiz Ürün Desteği: Konsepte göre 1500 Kg-750 Kg köfte yapılacak hammadde veya 750 Kg-500 Kg çiğköfte, önemli ölçüde ambalaj ve tanıtım malzemesi.
3.Eğitim: Çalışacak personeller en az bir hafta İstanbul’da eğitim almaktadır.Otel masrafları Çiğköftem tarafından karşılanmaktadır.Ayrıca yıl içerisinde denetim ve eğitim için uzman personeller gönderilmektedir.
4.Konsept Maliyeti: Bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Konsept uygulaması Çiğköftem tarafından yapılmaktadır ancak talep edilirse verilen projeye uygun olmak kaydıyla yatırımcının kendisi de yaptırabilir.

Çiğköftem Kurulum Paketi Dahilinde Verilen Malzemeler
-Marka kullanım hakkı,
-Üretim makinaları (yurtdışı üretici bayiler için),
-Cadde şubeleri için 750 Kg ücretsiz çiğköfte, stant şubeler için 500 Kg ücretsiz çiğköfte,
-Üretici cadde şubeleri için 1500 Kg, üretici stant şubeler için 750 Kg çiğköfte üretilebilecek ücretsiz ham madde,
-“Çiğköftem Eğitim Kampı”nda çalışanlara ve yatırımcıya yetkinlik kazandıracak, bir hafta süren müşteri ilişkileri ve ustalık eğitimi,
-Soğutuculu çiğköfte tezgahı
-Paslanmaz, camekanlı salat bar
-Camekanlı yazarkasa tezgahı
-Camekanlı sunum tezgahı
-Camekanlı çalışma tezgahı
-Işıklı menuboardler
-Işıklı tabela
-Kolon giydirme
-2 adet alikobant üzeri görseller
-LCD TV
-Porsiyon tepsi (4 Adet)
-Çöp kutusu(Küç-büyük)
-Kartvizit (1000 adet)
-Broşür (5000 adet)
-Streç makinesi
-Masa ( 3 adet) ve sandalye (9 adet)
-Tezgah üstü malzemeleri (saklama kapları,dispanser peçetelik,tuzluk vs.)

Çiğköftem Sunulan Destek ve Servisler
Çiğköftem işletmenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, sürekli yoğun olarak personel eğitimi, insan kaynakları, reklam ve pazarlama, kalite kontrol hizmetleri, ürün desteği ve teknik destek vermektedir.

Çiğköftem Bayilik İletişim Bilgileri
Yurtiçi aramalar için : 444 2 126 – 0507 740 63 25
Yurtdışı aramalar için : +49 151 472 93 8 77 – +90 212 444 2 126

15.Çiğ Köfteci Ömer Usta Bayilik :
Çiğ köfteci Ömer Ustanın başarısının sırrı işletmecilerinin ve çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde hareket etmeleridir. Çiğ köfteci Ömer Usta bayisi olmak, size başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Çiğ köfteci Ömer Usta ile Kendi İşinizin Sahibi Olmak
Çiğ köfteci Ömer Usta işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Çiğ köfteci Ömer Usta deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Çiğ köfteci Ömer Usta Bayilik Şartları
1.Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,merkezi yer olması.
2.Bayilik düşünülen bölgede Çiğ köfteci Ömer Usta şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında en az 5 km. mesafe olması.
3.Bayilik istenilen iş yerinin en az 20 m² olması ve içinde su tesisatının olması.
4.Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması.
5.Bayilik Türkiye geneline verilmektedir.

Çiğ köfteci Ömer Usta bayiliği için, girişimcinin yapması gerekenler
1.Uygun kriterlere sahip bir işyeri bulmanız
2.Dekorasyon
3.Boya badana işletme kriterlerine göre yapılacaktır.
4.Oturma yerleri
5.Çalışma tezgahı ve vitrin
6.Dış cephe kaplama
7.Tabela
8.Kriterlere uygun resim ve panolar.
9.Yatırım maliyeti restoranın tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 10.000 ile 25.000 Tl. arasındadır.

Çiğ köfteci Ömer Usta Bayilik İletişim
Adres : Seyit Nizam Mahallesi, G5 Sokak, No:56/1 Zeytinburnu – İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : 0212 679 02 02
Fax : 0212 547 76 17
Mail : info@cigkofteciomerusta.com

16.Tadımca Çiğ Köfte Bayilik : Kayseri merkezli Tadımca Çiğköfte 2007 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şirketin halen 10 şubesi bulunuyor ve bunların 5 tanesi bayilik sistemiyle işliyor. Tadımca Çiğköftenin sahibi Mehmet Dursun bu yıl Kayseri dışında da şubeler açacaklarını söylüyor. Yeni şubeler bayilik sistemiyle açılacak, Bayilik yatırım bedeli sie 15-25 bin TL arasında değişiyor. Tadımca Çiğ köfte sahibi Mehmet dursun bayilik açılacak yerlerin araç ve yaya trafiğinin yoğun olması gerektiğini söylüyor. Tadımca Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Tadımca Çiğ Köfte Bayilik Şartları
1.Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,merkezi yer olması.
2.Bayilik düşünülen bölgede Tadımca,şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında en az 2 km mesafe olması,
3.Bayilik istenilen iş yerinin en az 20 m2 olması ve içinde su tesisatının olması.
4.Bayilik Türkiye geneline verilmektedir.
5.Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması.

Tadımca Çiğ Köfte Bayilik Destekleri
1.Marka kulanım hakkı,
2.Açılacak şubede kullanılacak tabela,
3.Eğitim desteği,
4.Bedelsiz Çiğ köfte

Tadımca Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Mehmet Dursun 0532 567 12 46 – 0352 327 3 111 – 0352 336 6 444

17.Arsamiea Çiğ Köfte Bayilik
: Hazra Gıda, 1990 yılında Arsemiea markası’nın kurulmasıyla ve Türkiye’nin en büyük çiğ köfte zincirlerinden biri olan Arsamiea Türkiyede bu sektörün lider kuruluşlarından biridir. Türkiyedeki lezzet sevenlerle Hazra gıda turizm pazarlama ve İmalat San. Tic. LTD. ŞTİ. şuanki çiğ köfte halkalarını çoğaltarak lezzetinin adresi olmuştur.

Arsamiea Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Cep : 0506 709 62 12
Tel : 0212 476 50 40

18.Güven Çiğ Köfte Bayilik : 2005 yılından beri Gültepede Güven Çiğ Köfte adı altında faaliyet gösteren firmamız sektöre 10 yılını vermiş uzman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. İstanbul un her yerine uygun koşullarda çiğ köfte bayiliği, franchising verilmektedir. Bayimiz olmak, franchising hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişime geçiniz.

Güven Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
Mail : info@guvencigkofte.net
Mustafa YONAR :0532 606 99 43
Mehmet Enes YONAR: 0532 740 14 55

19.Köftedokya Bayilik
: KÖFTEDOKYA ETSİZ ÇİĞ KÖFTE gıda ve hazır yemek üretmek, amacı ile kurulan, 3Er Gurup ailesinin bir kuruluşudur. Ürettiği gıda maddelerini Türk Gıda Kodeksine, genel kabul görmüş hijyen ve sağlık kurallarına azami dikkat göstererek üretmektedir. Sektöründe daima kendisi ile rekabet içerisinde olmaya özen gösteren KÖFTEDOKYA, çevresel gözlemlerini sektöründe bulunan başka aktörleri taklit etmek için değil, kendi pozisyonunu kontrol etmek ve geliştirmek için yapan yenilikçi bir kuruluştur.

Köftedokya Bayilik Avantajları
1.Köftedokya TV, billboard, gazete, internet ve radyo gibi reklam kanallarını planladığı reklam bütçe imkanları çerçevesinde kullanarak işletmelerinin satışlarını artırıcı faaliyetlerde bulunur. Yaptığı reklam ve tanıtım faaliyetleri ile etsiz çiğ köftede piyasasında akla ilk gelen marka olmayı hedeflemektedir.
2.Franchise alan iş ortaklarımızın yaptıkları işte En yüksek kazanç’ı sağlayabilecekleri, Dükkân yerini seçme ve makul koşullarla kiralama yapabilmeleri için konusundaki pıyasa deneyimini aktarmak sureti ile yardımcı olur.
3.Dükkân’ın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve özendirmeler yapar.
4.Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
5.Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.
Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

Köftedokya Bayilik Şartları
1.İşinin başında durması, müşterilerine iyi hizmet sunmayı en önemli önceliği sayması.
2.Kurallara uyması, Köftedokya kalite el kitabında yer alan prensipleri şahsi değerleri olarak kabul etmeli.
3.Ödemelerini aksatmaması, dürüst tacir görünümünü her zaman muhafaza etmeli ve sistemle rekabet etmemeli.
4.Franchise sisteminin sınırlarını bilmeli, sisteme hiçbir şekilde zarar vermemeli.
5.Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi, kısa dönemli kazanç olsa bile bunun sürdürülebilir olmadığının bilinmesi.
6.Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

Köftedokya Bayilik Doğru Yer Tespiti
1.Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekânlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
2.Köftedokya zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
3.Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
4.Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkânı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
5.Aranan kıstaslar ve alt sınırlar Köftedokya tarafından bildirilir.
6.Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
7.Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

Köftedokya Bayilik Doğru İşletmeci
1.Köftedokya işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Köftedokya’nın beklentileri karşılanır.
2.Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
3.Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
4.İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
5.İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
6.Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
7.İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Köftedokya, geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
8.İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
9.İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.

Köftedokya Bayilik Yatırımı
1.Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
2.Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
3.Dükkan franchise giriş bedeli ödenir.
4.Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
5.Köftedokya için çalışan deneyimli ekip projeyi çıkarır, fiyatlandırır, franchise alana sunar. Anlaştıktan sonra en geç 3 hafta içinde dükkan açılışa hazır hale gelir. Verilen yapım bedeline tüm tabela, inşaat, tesisat, ekipman, dekorasyon masrafları dahildir.
6.Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, anlaşmalı mimarımızın proje ve denetleme bedelini ödeyerek, Köftedokya standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
7.Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Köftedokya geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
8.İşletmenin Köftedokya’dan mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
9.İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
10.Köftedokya franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

Köftedokya Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Bahçelievler Mahallesi Toptancılar Sitesi Karataş Sokak 2.Blok No:16 50100 Nevşehir
Tel : 0384 212 20 88
Email : info@koftedokya.net

20.Zelal Çiğ Köfte Bayilik : Zelal Çiğ Köfte; gıda ürünleri, yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuşur. Kurulduğu günden bugüne kalitesi ve hijyeninden ödün vermeden, en iyi en kaliteli malzemelerle yoğrulan çiğ köftelerin satışını yapmaktadır. Türkiye genelinde de bayilikle çalışan Zelal Çiğ Köfte, usta ellerden çıkan bu lezzetleri her yere götürmektedir.

Zelal Çiğ Köfte’nin başarısının sırrı işletmecilerinin ve çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde hareket etmeleridir. Zelal Çiğ Köfte bayisi olmak, size başarılı bir iş sahibi olabilme imkânı yanında birçok avantaj da getirecektir. Zelal Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu Link

Zelal Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri
ADRES: Cumhuriyet Mah. Meltem Cad. No: 29 Bahçelievler İstanbul
TEL : 0 212 461 08 34
Murat Athan : 0 535 506 58 44
E-POSTA : bilgi@zelalcigkofte.com
franchisedestek


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.