Çevrenize Satış Yapın
avonEv hanımlarının birçoğunun muhakkak yaptığı bir ek iş ise kozmetik markaların satış ağına üye olup çevrelerine satış yapıp komisyon almaktır. Ülkemizde bu tarz satış ağı oluşturan belli başlı markalar arasında en popüler olanları Avon,Oriflame,Hunca ve Amway diyebiliriz. Bu işi nasıl yapacağınız hakkında bilgiler ise şöyle

AVON TEMSİLCİLİĞİ

Avon Kasım Kataloğu, Avon Aralık Kataloğu, Avon Ekim Katalog, Avon Katalog, Avon Ek İş Fırsatı, Avon Ek İş İmkanı, Avon Ek Gelir, Avon Ek Gelir İmkanı, Avon Ek Gelir Fırsatı, Avon Ek Kazanç, Avon Ek Kazanç Fırsatı, Avon Ek Kazanç İmkanı Avon Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en İyi karşılayan bir şirket vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik firmalarıdan sizinde reklamlardan gördüğünü umuyorum pei bu avonla para kazanılırmı evet. Aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsunuz, fakat tam gün çalışacak zamanınız yok. Evde, çayınızı yudumlarken, üstelik ev işlerinizi veya ailenizi ihmal etmeden de temsilcilik ile para kazanabilirsiniz.

Temsilciler ister kendi evlerinde ister müşterinin evine giderek ürünlerini tanıtıp pazarlayabiliyor. avon size yani temsilcilerine bunun karşılığında belirli bir komisyon ödüyor.Avon, tüm dünyada doğrudan satış sistemi ile çalışmaktadır, Yani Avon ürünleri mağazalarda satılmamakta, sadece Avon Satış Temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır.Buda sizin avantajınıza satmanızı ve para kazanmanızı kolaylaştıracak. Network marketing sayesinde bir çok insan evine para götürmekte.

Birçok kişi güzel para kazanmış birçoğuda kazanamamışlar kazananlar tabiki işe asılmışlar işi iş olarak yapmışlar. Bunun içinde bir çok alanda olduğu gibi geniş çevre lazım tabiki. kazanamyanlar ise kazanaların gösterdiği çabayı göstermemişler böylece sonçta emek harcayanın fedakarlık yapanın bu işten kazancı olmuş. Peki nasıl avon saış temsilcisi olunur avon.com.tr den temsilci başvuru formu doldurup başlayabilirsiniz arkadaşlar. Takım Öncüsü olarak, kendi temsilcilerinizi kayıt edecek, ekibinizi kurarak,onları eğitecek ve onlara rehberlik edeceksiniz. Takım Öncülüğünü seçerek nasıl, ne zaman hatta kiminle çalışacağınıza artık siz karar vereceksiniz. Takım Öncüleri, kendi satışlarının dışında ekiplerinin satış performanslarına göre de prim alır.bunun içinde avon.com.tr den takım öncüsü olarak başvurabilirsiniz.

İletişim:http://www.avon.com.tr/

ORİFLAME TEMSİLCİLİĞİ

2012 Oriflame Aralık Kataloğu, 2012 Oriflame Ekim Kataloğu, 2012 oriflame ekim kotologu, 2012 oriflame Kasım Kataloğu, 2012 oriflame Kataloğu, 2012 oriflame Online Katalog, oriflame Aralık Kataloğu, oriflame Aralık Kataloğu 2012, oriflame ekim kataloğu 2012, oriflame ekim kataloğu göster, oriflame eylül kataloğu 2012, oriflame Kasım Kataloğu, oriflame Kasım Kataloğu 2012, oriflame mart kataloğu, oriflame Ocak Kataloğu, oriflame online ekim 2012, oriflame Online Katalog, oriflame Online Kataloğu,

Oriflame ‘de Kazanc Nasıldır

Üye oldunuz ve hemen bir üye yaptınız. Siz arkadaşlarınızdan,komşularınızdan ve yakın çevrenizden 100 puanlık sipariş topladınız. Yeni yaptığınız üyeniz de aynı şekilde kendi çevresinden 100 puanlık sipariş topladı ve sipariş verdiniz. Sizin 200 puanınız oldu ve % 3’lük bir dilime girdiniz. Firma size çalışmanızdan dolayı 200 puanınıza karşılık 7-8 ytl.civarında bir performans iskontosu veriyor.Bu tutar bir sonraki ayda vereceğiniz siparişlerin faturasından düşmektedir.Artı % 30 ‘luk satış karınız var.

Bu ayki kazancınız 7+30 = 37 ytl olur.Tabiki o ay 5 ytl ye verilen hoş geldiniz program ürünleri hariç. Sizi bir adım daha büyütecek olursak : Siz 100 puanlık sipariş topladınız.Bir üyeniz vardı bu ay içerisinde 4 tane yeni üye daha yaptınız ve üyeleriniz de 100 puanlık sipariş toplayarak siparişlerini verdiler. Sizin grubunuzla birlikte puanınız 600 puan oldu ve % 6 ‘lık dilime girdiniz. 600 puana denk düşen performans iskontonuz 30 ytl civarındadır. Artı 100 puanlık getirttiğiniz siparişlerden elde ettiğiniz 30 ytl’lik kazancınız. Kısacası bu ayki kazancınız 30 + 30 = 60 ytl. olur.

Büyüme Çarkımız Şu Şekilde Devam Ediyor: Grubunuzla birlikte bu ay 1200 puan sipariş verdiniz % 9 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.Burada Takım Lideri Oluyorsunuz. 100_150 tl Grubunuzla birlikte bu ay 2400 puan sipariş verdiniz % 12 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız. 200_250tl Grubunuzla birlikte bu ay 4000 puan sipariş verdiniz % 15 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız. 350_450 tl Grubunuzla birlikte bu ay 6600 puan sipariş verdiniz % 18 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız. 500_700 tl Grubunuzla birlikte bu ay 10000 puan sipariş verdiniz % 21 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.Burada Üst Danışman Oluyorsunuz.

1000_1500 Bir yıl içinde grubunuzla birlikte ardı ardına veya aralıklarla 6 ay 10000 puan yaptığınızda DİREKTÖR unvanını alıyorsunuz ve 1000 dolarlık bir ödül alıyorsunuz.Artı % 21 lik performans iskontosu .Artı % 30 luk satış karınız. Grubunuzun içinde size bağlı 2 tane direktör çıkarttığınız anda siz de ALTIN DİREKTÖR unvanını alıyorsunuz ve o ay 2000 dolar ödül alıyorsunuz.Artı performans iskontonuz .Artı direktörlerinizden elde edeceğiniz bonus.Artı % 30 satış karınız. Sistemimizde unvanlar bu şekilde devam ediyor.Her unvan alışınızda alacağınız dolar ödülü katlamalı olarak devam ediyor. Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de birinci dereceden bir yakınınıza MİRAS bırakabilmenizdir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden kendimize üye yapabilmemizdir.

Gelin bu sistemin içinde yer alın sizi büyütelim. Sizin ve ailenizin hayalleri gerçek olsun.

İletişim:www.oriflame.com.tr/

AMWAY TEMSİLCİLİĞİ

Amway Ek Gelir Fırsatı, Amway Ek Gelir İmkanı, Amway Ek İş Fırsatı, Amway Ek İş İmkanı, Amway Ek Kazaç, Amway İş Fırsatı, Ek Gelir, ek iş, Ek İş İlanları, ek kazanç, Amway, Amway Danışmanlığı

1959’da Jay Van Andel ve Rich DeVos tarafından ortaklaşa kurulan Amway dünyanın en büyük ve en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Amway, merkezi Ada, Michigan, A.B.D.’de bulunan Alticor grubuna dahildir. 31 Aralık 2008’de tamamlanan son mali yıl içinde Alticor 2007’da $ 7,1 milyar olan dünya çapındaki satışlarını yüzde 13 artışla 8 milyar ABD dolarına çıkararak yeni bir rekora ulaştı.

Alticor ve şirketleri bütün dünyada 13.000’den fazla çalışana ve 80’i aşkın ülke ve bölgede 3 milyonun üzerinde Serbest Girişimci’ye sahiptir. Yüksek kalite standartlarına sahip 500’ün üzerinde ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile sunmaktadır.

21’nci yüzyılda başarılı bir işin sloganı : Yerel Düşün, Küresel Davran’dır. Amway’in 50 yıldır yaptığı da bundan ibarettir.

Sizin kendi işiniz

Sizin İçin Doğru Fırsat

Çoğu zaman yaşam, ihtiyacınız olan parayı kazanma karşılığında hayatınızı dolu dolu yaşamak için gerekli esneklik ve zamanın takas edilmesi demektir. Kontrolü size bırakan, istediğiniz zaman çalışma esnekliğine sahip olabileceğiniz, aile ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanızı sağlayan ve ihtiyacınız olan ek geliri kazanma fırsatı sağlayan bir seçenek var.

Seveceğiniz Ürünlerle Destekleneceksiniz

Müşterilerinize hepsi Amway’in % 100 tatmin garantisi ile desteklenen özgün AMWAY™ ürün çeşitleri ve diğer birinci sınıf markalı ürünlerini (ürün bölümüne bağlanın) sunabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıllık deneyimle ve yüzlerce patentle desteklenen Amway ile dünyanın en yaygın doğrudan satış ürün serisine erişiyorsunuz.

E-Ticaret Yöntemiyle İş Yapılıyor!

Amway’de biz sürekli sunduğumuz ürün ve hizmetler geliştiriyoruz – ve bu süreç giderek internet aracılığı ile gerçekleşiyor. Avrupa’daki bağlı kuruluş ofislerimizden çoğu sizi resmi Amway sitesi ile destekleyerek size on-line (çevrimiçi) iş yönetmeyi ve ürün satın almayı pratik ve basit bir hale getirmektedir.

İşinizi ana kazanç kaynağınız olarak yürütebilirsiniz veya ek bir gelir sağlamak için diğer işinizle uyumlu olarak sürdürebilirsiniz. Kararınız nasıl olursa olsun, Amway size, sizin için uygun olan eğitimi ve kişisel desteği sunacaktır.

Bu sizin kararınız – sizin seçiminiz.

İşleyen Bir Plan

Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır.

Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir.

Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler:

1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz.

2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir.

3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez.

Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir

İşinizi Dengede Tutun

Parasal ödüller Amway iş fırsatı ile sunulan avantajların yalnız bir bölümüdür. Bir SG daha başarılı oldukça daha yüksek başarı düzeylerinde ödüllendirilir. Bunlar arasında harikulade uluslararası yerlerde motivasyon amaçlı iş etkinlikleri ve seminerler de vardır. Plan bir kişiyi sadece başkalarını kaydettiği için ödüllendirmez – başarılı bir Amway işi ürün satışı ile aynı şeyi yapacak diğer insanlara sponsorluk yapmak arasında bir denge kurularak gerçekleştirilebilir.

Genel Sorular

Bir insan nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilir ?

Bunun için bu kişinin faal bir Amway Serbest Girişimcisi tarafından sponsor edilmesi gerekir. Sponsor Serbest Girişimcinin yeni Serbest Girişimciye Amway işini öğretme sorumluluğu vardır.

Bir Amway işi başlatmak pahalı mıdır ?

Hayır. Aslında Amway serbest girişimcisi olmak için yalnızca küçük bir ücret gerekmektedir. Herhangi bir nedenle işten ayrılmaya karar verirseniz bu bedeli geri alabilirsiniz.

Amway Serbest Girişimcileri şirket çalışanı mıdır?

Hayır. Amway Serbest Girişimcileri Amway ile sözleşme yapmış bağımsız yüklenicilerdir, şirketin çalışanları değildir.

Amway’in kaç ürünü var ?

Amway 600’den fazla benzersiz, yüksek kalitede markalı ürünler sunmaktadır. NUTRIWAY™ Vitamin ve Beslenme Destek Ürünleri, ARTISTRY™ Cilt Bakımı ve Renkli Kozmetikler, eSpring™ Su Arıtma Aygıtı, SATINIQUE™/SATINIQUE Advanced™ (İleri) Saç Bakım Sistemi, iCook™ Pişirme Kapları ve SA8™ Çamaşır Sistemi bu markalara dahildir. Bu markalar ve diğer markalar hakkında daha fazla bilgi için ürün bölümünü ziyaret edin.

AMWAY ürünlerini kim imal ediyor?

Amway’in markalı ürünleri Alticor Inc. Şirketler topluluğunun kardeş şirketlerinden biri olan Access Business Group (Erişim İş Grubu) tarafından imal edilmektedir. Şirketin imalat faaliyetleri Dünya Merkezi Ada, Michigan’da, Nutrilite Bölümü Buena Park, Kaliforniya A.B.D.de ve Guangzhou, Çin’dedir. Access Business Group Kaliforniya, Washington, Meksika ve Brezilya’da tarım faaliyetleri de yürütmektedir.

HUNCALİFE TEMSİLCİLİĞİ

2012 Huncalife Kataloğu, Hunca life Şubat Kataloğu, Hunca life Katalog, Hunca life Kataloğu 2012, Dore Şubat Kataloğu, Dore Online Şubat Katalog, Avon Şubat Kataloğu,Oriflame Şubat Kataloğu, 2012 Hunca Life Online Katalog, 2012 Huncalifekasım Kataloğu, Hunca life Kataloğu 2012, Hunca Life Online Katalog

Ülkemizde yüzlerce network marketing şirketi varken, neden hunca life network yapmalıyız bunu paylaşmak istedim sizlere.

1. HuncaLife, bütün ürünlerini kendisi üreten ve tüm ürünlerini hunca life markası ile üreten bir network marketing şirketidir. Hunca Life ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı hunca life temsilcileridir.

2. Hunca Life ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.

3. HuncaLife henüz çok yeni bir firma olduğundan ve de ülkemizde henüz çok az duyulduğundan ve de tanındığından, Hunca Life işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır. Yani pazar bomboştur.

4. HuncaLife firmasının ürün yelpazaesi, günümüzün ve geleceğin sektörü wellness, kişisel bakım, makyaj sektörüdür. Bugün bay – bayan herkes kişisel bakımına ve güzelliğine büyük önem vermektedir.

5. Hunca Life, dağıttığı %24 performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Bilindiği üzere amway, oriflame %21, Farmasi ise %22 dağıtabilmektedir.

6. Hunca Life firmasının ekstra ödülleri, araba ve seyahat promosyonları, rakip kozmetik firmaların hiç birisinde yoktur.

7. Hunca Life ülkemizdeki kozmetik firmaları içerinde Helal sertifikası olan ender firmalardan birisi

8. Hunca Life, 90 TL lik sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak 8 TL değerinde numune seti koymakta, ücretsiz poşet, katalog ve basılı malzeme koymaktadır. Bir çok şirket bırakın kataloğu, 3 tane poşeti bile para ile satmaktadır.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.