Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise
cemil Köfte dedik mi zannedersem sevmem diyen zor bulunur. Hele bir de ünlü Akçaabat köftesi olursa. Restaurant cafe sektöründe adını markalaştırmış Akçaabat köftecileinden Cemil Usta Akçaabat Köftecisi bu muhteşem lezzeti tüm Türkiye’ye yaymak üzere franchise veriyor.

Yeni iş olanakları ve iş geliştirmek isteyen yatırımcıların franchise olması için nelere sahip olmaları ve hangi aşamalardan geçmeleri gerektiğini bir bir anlattık. Cemil Usta ve alt markalarının franchise olmak için sol menülerde sizlere ışık tutacak bir çok bilgi paylaşılmıştır. Hadi sizlere kolay gelsin. Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise
Cemil Usta Akçaabat Köfte Öncelikli Franchise Bölgeleri

İSTANBUL : Avrupa Yakası, Anadolu Yakası
ANKARA : Etlik, Kızılay, Ümitköy, Ulus, Çukurambar, Balgat, Eskişehir Yolu Üzeri
Diğer İller : Samsun, Sinop, Erzurum, Rize, Ordu, İzmir, Çanakkale, Mersin, Kayseri, Kütahya, Edirne, Kocaeli
Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise Avantajları

Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
Franchise veren işletme tarafından, franchise alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.
Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır.
Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
Franchise veren işletmenin sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılmaktadır.
İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.
Kuruluş aşamasında leasing vb. kaynaklardan finansal destek sağlanması mümkün olmaktadır. Reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.
Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.
Franchise veren işletmeye yapılan ödemeler, başlangıçta, yeni bir işin ön yatırımından daha fazla olmasına rağmen, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından azdır.
İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.

Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise Olma Süreci
Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise ve Şartları

Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise ve Şartları

Cemil Usta Ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.
1. Adım: Başvurunun yapılması
Franchise Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
İnternet dışında telefon, faks veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır ve/veya gizli tutulacaktır.
2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir hafta)
İnternet yoluyla bize ulaşan form, en geç bir hafta içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir. Olumsuz başvurular e-mail yoluyla girişimciye bildirilir.
3. Adım: Aday Emlağın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (Bir hafta)
Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, bir hafta içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.
4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (Üç gün)
Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
5. Adım: Fizibilite Yapılması (Beş gün)
Aday emlağın fizibilitesi beş gün içinde Franchising Bölümü tarafından yapılır. Bölgenin özellikleri, avantaj ve dezavantajları belirlenir. Tahmini kar / zarar tablosu hazırlanır.
6. Adım: Fizibilite Raporu’nun Paylaşılması (İki gün)
Yapılan fizibilite sonucu hazırlanan rapor olumlu ise İki gün içinde franchise adayı ile paylaşılır. (Olumsuz raporların detayları girişimciyle paylaşılmaz.)
7. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması (Bir hafta)
Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra beş veya on yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.
8. Adım: Mimari Projenin Başlatılması (Onbeş gün)
Mimari ekip, beş gün içinde emlağı ziyaret edip röleveyi alır ve uygulanacak konsept belirlenir. Onbeş gün içinde mimari proje çizimi tamamlanır. (Proje çizimi sadece Cemilusta mimari ekip tarafından yapılır.)
9. Adım: Projenin Fiyatlandırılması (On gün)
On gün içinde proje, dekarasyon ve donanım olarak ayrı ayrı fiyatlandırılır. (Bütün projeler anahtar teslim olarak Cemilusta mimari ekip tarafından fiyatlandırılır.)
10. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması (Kırk gün)
Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan sonra bir hafta içinde siparişler verilip proje uygulaması başlatılır. (Ortalama bir proje uygulaması kırk gün içerisinde tamamlanır.)
11. Adım: Personel Alımı ve Eğitim
Açılacak Cemilusta Akçaabat Köftecisi için gerekli eleman listesi ve nitelikleri Cemilusta İnsan Kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri Cemilusta destek birimi tarafından seçilmiş pilot şubelerimizde eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde on günde tamamlanır. (Gerekli görüldüğü takdirde personel alımı İnsan Kaynakları tarafından yapılabilir.)
12. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
Açılıştan bir hafta önce Cemilusta Akçaabat Köftecisine ait broşür, magnet, tanıtım föyü vb. basılı reklam malzemeleri Cemilusta tasarım ve medya ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.
13. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi
Şube açılmadan bir gün önce ilk siparişler üretim tarafından girişimci adına hazırlanıp mağazaya gönderilir.
14. Adım: Açılış
Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama doksan altı gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.

Cemil Usta Franchise Destekler

Reklam ve Pazarlama
1969 yılından bugüne kadar kazanılan bilgi ve tecrübenin yerel deneyimlerle harmanlanması ile oluşan pazarlama aktiviteleri franchiseelere uygulanır. Her şube kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne yeni ürünlerini tanıtmak ve promosyonları duyurmak için belirli aktivitelerde bulunur.

Lokal pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür dağıtımı, yüz yüze sıcak pazarlama ve bilgisayar ortamından memnuniyetleri sorgulanır. Ulusal pazarlamada ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır.

Halkla İlişkiler
Cemilusta Akçaabat Köftecisi profesyonel olarak Halkla İlişkiler eğitimi alır ve eğitimi diğer şubelere aktarır. Eğitimi alan ve uygulayan birimler görsel ve yazılı basın ile olan ilişkilerini düzenler, röportajlar organize eder, sosyal sorumluluk projeleri üretir, hazırladıkları ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan şubelere hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.

Eğitim ve Denetim

Cemilusta Akçaabat Köftecisi aile bireyleri; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar.
Şube açılmadan önce eğitim ve geliştirme departmanı, standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.
Şube açılışına kadar; menülerin hazırlanması, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır.
Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanı servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını koruması için 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler şubenin çalışma sürecinde de sürmektedir.
Denetimler; sadece kontrol için değil, arkasından hazırlanan hareket planları sayesinde gelişim sağlamak için yapılmaktadır.

Şube Geliştirme Servisi
Franchisee şubelerimize operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Franchisee müdürümüz gerekli analizleri objektif olarak yapar ve hareket planları oluşturur. Hareket planları analiz sonuçlarına göre; ciroyu arttırma yöntemleri, personel eğitimi, servis kalitesinin yükseltilmesi gibi konuları içerebilir.

Hammadde ve Lojistik Desteği
Cemilusta Akçaabat Köftecisi şubelerinde detaylı bir üretim yapılmaz. Ürünler (köfte, tavuk, tatlı) hazır olarak Tabzon Akçaabat Düzköy yolu üzerinde bulunan imalat tesisimizden sevk edilir.

Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise Başvurusu yapmak isteyenler vermiş olduğum bu franchise formu linke tıklayarak Cemil Usta Franchise Başvurusu yapabilirler. Daha fazla bilgi almak için aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.
Cemil Usta Akçaabat Köfte Franchise İletişim Bilgileri

Adres: Sahil Park Alanı Akçaabat / Trabzon
Tel : +90 462 228 91 07
Faks : +90 462 228 91 28
e-mail : info@cemilusta.com.tr


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.